Resident Evil 4 – راهنمای دزد جواهرات و زمرد خراشیده

لانه کلاغ را می توان بر روی سقف سازه نزدیک اتاق بازرگان در این بخش یافت. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به لانه شلیک کنید و زمرد راه راه می افتد. زمرد راه راه را بردارید و به تاجر بفروشید. با این کار درخواست Resident Evil 4 Jewel Thief تکمیل می شود. شما همچنین برای مشکلات خود 3 برابر اسپینل کسب خواهید کرد.

به لانه کلاغ شلیک کنید تا بتوانید گوهر را بگیرید.
به لانه کلاغ شلیک کنید تا بتوانید گوهر را بگیرید.

درخواست Resident Evil 4 Jewel Thief را می توان از یک یادداشت در طول فصل 12 دریافت کرد. اساساً، هنگامی که از تونل زیرزمینی به سالن رقص برگشتید، یک مرکز تجاری و یک تله کابین (که حوصله سوار شدن به آن را ندارید) خواهید دید. هنوز). یادداشتی را که در مورد جواهری که توسط کلاغ دزدیده شده است به شما می گوید. همچنین یک درخواست دیگر در اینجا وجود دارد به نام ننگ خانواده سالازارکه جداگانه به آن خواهیم پرداخت.

Resident Evil 4 مکانیک ها و اسرار بیشتری برای کشف دارد. می توانید در مرکز راهنمای ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

در هر صورت، باید به دنبال لانه کلاغ بگردید. این را می توان در همان ابتدای منطقه پیچ و خم حیاط پیدا کرد. به طور خاص، این قسمتی است که اشلی با چاقو به لئون حمله کرد که باعث شد این دو در فصل قبلی از هم جدا شوند.

پلان ورودی حیاط
پلان ورودی حیاط

می توانید با بازگشت به سالن رقص و سپس به سالن بزرگ به آنجا برسید. سپس به محض رسیدن به حیاط، به سمت مقابل بروید. ممکن است در اینجا دشمنانی وجود داشته باشد، پس مراقب باشید.

بخوانید  طرح بلندپروازانه استودیو گوریلا برای Decima Engine

چندین درخواست تجاری وجود دارد که می توانید در Resident Evil 4 انجام دهید. یکی از آنها Jewel Thief نام دارد که در آن باید جواهری منحصر به فرد را جستجو کنید که توسط یک پرنده دزدیده شده است. در اینجا راهنمای Resident Evil 4 Jewel Thief ما است تا به شما کمک کند زمرد خراشیده را در لانه کلاغ پیدا کنید.

راهنمای Resident Evil 4 Jewel Thief and Scratched Emerald

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.