Resident Evil 4 – راهنمای درخواست رسوایی خانواده سالازار

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

هر کدام را که انتخاب کردید، موجودی خود را باز کنید، تخم مرغ را برجسته کنید و گزینه تجهیز را انتخاب کنید. سپس آن را روی تخته سالازار بیندازید تا خراب شود. با این کار درخواست Resident Evil 4 Disgrace of the Salazar Family تکمیل خواهد شد. به سادگی به تاجر بازگردید و 4 برابر اسپینل برای تلاش خود دریافت خواهید کرد.

درخواست Resident Evil 4 Disgrace of the Salazar Family فقط در طول فصل 12 تکمیل می شود. به طور خاص، هنگامی که از تونل زیرزمینی به سالن رقص برگشتید، مرکز تجاری را با یک یادداشت درخواست خواهید دید. نکته دیگر در اینجا برای دزد جواهرات، که جداگانه به آن خواهیم پرداخت. به همین ترتیب، تله کابین اینجا شما را به برج ساعت می برد و شما هنوز نمی خواهید به آنجا بروید زیرا به یک نقطهی بدون بازگشت.

Resident Evil 4 مکانیک ها و اسرار بیشتری برای کشف دارد. می توانید در مرکز راهنمای ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

Resident Evil 4 چندین درخواست Merchant دارد که می توان آنها را تکمیل کرد. یکی از این کارها این است که شما یک پرتره از رامون سالازار را مخدوش کنید. در اینجا راهنمای Resident Evil 4 Disgrace of the Salazar Family است تا به شما در دستیابی به این هدف کمک کند.

راهنمای بازی Resident Evil 4 Shame of the Salazar Family

بخوانید  گفته می شود پتی جنکینز در حال ترک فیلم Wonder Woman 3 است

در هر صورت، درخواست Resident Evil 4 Disgrace of the Salazar Family یک هدف ساده دارد: شما باید یک تخم مرغ را روی پرتره رامون سالازار در اتاق تاج و تخت پرتاب کنید. اکنون می‌توانید مکان را به درستی کاوش کنید (فصل قبلی منجر به افتادن لئون در یک گودال شد).

برای انجام این کار می توانید از هر تخم مرغی استفاده کنید، از جمله تخم مرغی که اگر روی تخت بنشینید، تخم می گذارد.
برای انجام این کار می توانید از هر تخم مرغی استفاده کنید، از جمله تخم مرغی که اگر روی تخت بنشینید، تخم می گذارد.

به اتاق تاج و تخت برگردید و پرتره رامون سالازار را در سمت چپ خود خواهید دید. سپس باید یک تخم مرغ روی آن بیندازید. چندین روش برای انجام این کار وجود دارد:

  • می توانید هر تخم مرغی را که در فصل های قبلی به دست آورده اید پرتاب کنید.
  • یا می توانید روی تخت بنشینید و منتظر بمانید تا صحنه کوتاه به پایان برسد. این باعث می شود که مرغ نزدیک تخم بگذارد.
  • در نهایت، می‌توانید با استفاده از دکمه، جعبه تزئین شده را در قسمت پشت سمت راست باز کنید دستگاه مکعبی. در داخل یک تخم مرغ طلایی دیگر خواهید یافت. اگر هنوز نیاز به تکمیل دارید شکار تخم مرغپس احتمالاً می خواهید به جای آن آن را به تاجر بفروشید.
تخم مرغ را مجهز کرده و راه اندازی کنید.  به طور تصادفی دستور Use را انتخاب نکنید.
تخم مرغ را مجهز کرده و راه اندازی کنید. به طور تصادفی دستور Use را انتخاب نکنید.