Remnant 2 تابستان امسال عرضه می شود و تریلر جدیدی دریافت می کند

آخرین باری که محتوای Remnant 2 را در جریان The Game Awards دریافت کردیم، جایی که تریلر دیگری گیم‌پلی بیشتری را نشان می‌داد و اینکه co-op در اکشن چگونه خواهد بود.

Gearbox اعلام کرده است که بازی Souls مانند Remnant 2، دنباله Remnant: From the Ashes در سال 2019، تابستان امسال منتشر خواهد شد. این اعلامیه در حساب رسمی توییتر Gearbox منتشر شد، جایی که تریلری منتشر شد که گیم‌پلی را در کنار کات سین نشان می‌داد. تریلر با شخصیتی شروع می شود که با پسر (یا دختر) خوب خود سفر می کند. با پیشروی تریلر، قطعاتی از گیم پلی شخصیت در حال مبارزه با هیولاهای مختلف و اینکه سگ شما چگونه به شما در جنگ کمک می کند به ما نشان داده می شود. درست قبل از پایان تریلر، یک پنجره انتشار برای تابستان 2023 داریم.

Remnant 2 تاریخ انتشار ندارد اما انتظار می رود در تابستان امسال برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X|S عرضه شود.

Remnant مانند اکثر بازی‌های نوع Souls بازی می‌کند، جایی که باید حملات و بلاک‌های خود را زمان‌بندی کنید. اما چیزی که آن را از بقیه متمایز می کند این است که بازی به شدت حول محور gunplay می چرخد. بنابراین، علاوه بر اینکه یک شخصیت ضرب و شتم هستید، تشویق می‌شوید که در صورت لزوم اسلحه را بردارید و از راه دور بجنگید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.