Redfall در 2 مه راه اندازی خواهد شد – گزارشمطابق با گزارش قبلی در مورد پنجره راه اندازی Redfall، کارشناسان داخلی تاریخ انتشار احتمالی را تا 2 می کاهش داده اند. این درز توسط eXtas1s منتشر شد که جزئیاتی را در مورد Overdose هیدئو کوجیما به طور دقیق فاش کرده بود.

“اگر شکی وجود داشت، Redfall اکنون می تواند 100٪ با تاریخ انتشار 2 می 2023 تایید شود.” eXtas1s توییت کرد پس از اینکه بازیگر همکار برد سامز یک جفت توئیت مرموز را منتشر کرد که به بازی بعدی Arkane اشاره می کرد. این توییت های سامز از آن زمان حذف شده استاما آنها حاوی ایموجی هایی بودند که قبل از حذف، «پاییز سرخ دوم می» را نوشته بود.

در حال پخش: تریلر رسمی Redfall – Into the Night

جزئیات رسمی بیشتر درباره Redfall در طول برنامه‌نویس مستقیم مایکروسافت در 25 ژانویه، رویدادی زنده که همچنین بر روی The Elder Scrolls Online، Forza Motorsport و Minecraft Legends تمرکز دارد، فاش خواهد شد. به‌عنوان یکی از عرضه‌های بزرگ AAA مایکروسافت برای ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی در سال 2023، تاریخ انتشار تایید شده‌ای انتظار می‌رود.که طبق گفته ایکس باکس آلمان فاش خواهد شد در کنار تاریخ عرضه Forza Motorsport – پس از اینکه مایکروسافت قبلاً بازی را از سال 2022 به تعویق انداخت و قول داد که در نیمه اول سال 2023 در کنار Starfield عرضه شود.

این نمایش در کانال‌های Twitch و YouTube مربوط به Xbox و Bethesda پخش می‌شود و «ویژگی‌های بزرگ» و «ویترین گیم‌پلی گسترده» را در این عناوین آینده به نمایش می‌گذارد. در حالی که Starfield در لیست غایب است، این بازی فضایی ویترین اختصاصی خود را خواهد داشت که شیرجه عمیقی به IP جدید جاه طلبانه Bethesda ارائه می دهد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.