Reboot Alone In The Dark با شکست بازیگران مارول و جنگ ستارگان

Embracer آخرین گزارش درآمد خود را منتشر کرده است و این گزارش حاوی توضیحاتی در مورد عملکرد تجاری راه اندازی مجدد Alone in the Dark است.

این شرکت گفت که بازی آنطور که می‌خواست (از طریق IGN) عمل نکرد و «عملکرد نرم‌تر از حد انتظار» را تجربه کرد. Embracer از این زبان برای توصیف عملکرد تجاری Alone in the Dark و Outcast: A New Beginning استفاده کرد که هر دو توسط THQ Nordic منتشر شده اند.

Embracer هرگز انتظارات فروش خود را برای Alone in the Dark مشخص نکرده است، و همچنین این شرکت در حال حاضر هیچ رقم فروش این بازی را فاش نکرده است. این عنوان در 20 مارس عرضه شد و در بین 20 آلبوم برتر ماه مارس در ایالات متحده قرار نگرفت.

در ریبوت The Alone in the Dark، دیوید هاربر (Black Widow، Stranger Things) و جودی کامر (Star Wars: The Rise of Skywalker، Killing Eve) بازی می کنند. قبل از پرتاب، هاربر توضیح داد که تنها در تاریکی تمام آن چیزی نیست که او امیدوار بود از دیدگاه یک کمدین باشد.

هاربر همچنین گفت که او هرگز در فضایی مشابه با Comer در این بازی کار نکرده است و به گفته او “تراژیک” بود. او گفت که Alone in the Dark یک «فرانچایز حواس پرت» بود و برخی از بازی های این مجموعه «وحشتناک» بودند.

او افزود که فرآیند موشن کپچر یک تجربه «مستقل» نیست. او گفت: “فقط من بودم و چند نقطه روی صورتم در یک اتاق.”

به طور جداگانه، Embracer اخیراً یک برنامه کاهش هزینه و بازسازی را انجام داد که شامل اخراج گسترده، لغو بازی و تعطیلی استودیو می‌شد. Embracer به زودی این نام را حذف خواهد کرد، زیرا شرکت به سه شرکت جداگانه تقسیم می شود.

بخوانید  سرویس اشتراک جدید Rainbow Six Siege انتقاد طرفداران را به دنبال دارد

لارس وینگفورز، مدیرعامل Embracer، در شرکت باقی می ماند و رئیس ارشد هر سه شرکت خواهد شد. او گفت که مستحق انتقاد است به خاطر کاری که انجام داده و منجر به این وضعیت شده است، اما به سرمایه گذاران گفت که این کار درستی است.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر