Rainbow Six Siege در حال دریافت کراس اوور Nier استNier همکاری های زیادی با بازی های زیادی داشته است – و این بار با Rainbow Six Siege می گذرد. تیرانداز تاکتیکی یوبی سافت به زودی بسته Maverick Nier Replicant را در آپدیت بعدی Operation Solar Raid دریافت خواهد کرد.

تریلر همکاری Nier و Rainbow Six Siege چیزی که به نظر می رسد یک نسخه قدیمی از Nier است – که برادر Nier نیز نامیده می شود – از Nier Replicant، در حالی که یک تفنگ در دست دارد، به نمایش گذاشته شد. گریمور وایس نیز ظاهر شد و توضیحات تریلر نشان داد که محتوای Nier بیشتری در طول پانل افشای فصل چهارم سال هفتم منتشر خواهد شد.

در حال پخش: تریلر بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege – Maverick NieR Replica Bundle

در پایان تریلر، چکمه‌هایی که به نظر می‌رسد متعلق به یک واحد یورها هستند، با شعار «یک سرباز یورها نزدیک می‌شود… شکوه بشریت» ظاهر می‌شود. مشخص نیست که این شخصیت 2B است یا خیر، اما بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند که Nier Automata در کراس اوور گنجانده شود.

به یاد ماندنی، هنگامی که در الف مصاحبه ویرانگر یوکو تارو درباره موضع خود در مورد همکاری‌های آینده نیر، یک بار گفت: «من، یوکو تارو، برده سرمایه‌داری هستم، بنابراین تا زمانی که دستمزد بگیرم هر کاری انجام می‌دهم و هیچ کاری نمی‌کنم جز اینکه پولی وجود ندارد. آی تی.’

یوبی سافت فاش خواهد کرد فصل چهارم Rainbow Six Siege Year 7 21 نوامبر در آن کانال یوتیوب در 12:30 بعد از ظهر به وقت PT / 9:30 بعد از ظهر به وقت شرقی. تا اینجا ما می دانیم عملیات Solar Raid، نام رسمی فصل 4 سال هفتم، نقشه جدیدی به نام Nighthaven Labs دریافت خواهد کرد. بازیکنان همچنین می توانند انتظار تغییرات عمده ای در سیستم رتبه بندی داشته باشند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.