QuakeCon 2023 به یک رویداد حضوری باز می گردد، اما پذیرش عمومی را کاهش می دهد

QuakeCon 2023 بار دیگر به یک رویداد حضوری برای سال 2023 تبدیل می شود، اما بدون تغییرات عمده ای که شرکت کنندگان را ملزم به خرید بلیط و پیش ثبت نام می کند.

مارتی استراتون، رئیس استودیو id Software گفت: “QuakeCon رویداد مورد علاقه ما در سال است، و ما نمی توانیم منتظر باشیم تا در نهایت جامعه شگفت انگیز QuakeCon خود را شخصا ببینیم، بازی ها را جشن بگیریم و تمام آخر هفته را با هزاران دوست پارگی کنیم.” ، در بیانیه ای به عنوان بخشی از اعلامیه Bethesda. “در اولین سال ما، QuakeCon 2023 بر BYOC مورد علاقه طرفداران و گیمرهایی تمرکز می کند که QuakeCon را به بهترین مجموعه بازی در بیش از 25 سال گذشته تبدیل کرده اند.”

در چند سال گذشته، فقط کسانی که علاقه مند به پیوستن به مهمانی LAN “BYOC” (کامپیوتر خود را بیاورند) که QuakeCon بیشتر شناخته شده است، نیاز به خرید بلیط داشتند. همانطور که Bethesda تغییر کرده است، امسال تغییر می کند اعلامیه حضور در QuakeCon محدود به کسانی خواهد بود که پیش ثبت نام کرده و بلیط رویداد BYOC را خریداری می کنند. هیچ سالن نمایشگاهی یا ورودی عمومی رایگان برای QuakeCon 2023 وجود نخواهد داشت، که یک تغییر بزرگ نسبت به نحوه عملکرد رویداد قبل از همه‌گیری COVID-19 است.

در یک پست وبلاگ، Bethesda بیان می‌کند که رویداد امسال متمرکز بر BYOC است، اما فعالیت‌های دیگری برای کسانی که بلیت‌های QuakeCon 2023 را خریداری می‌کنند، وجود خواهد داشت، از جمله مهمانی فینال QuakeCon، مسابقات قهرمانی جهانی Quake و دهکده رومیزی. به‌علاوه، «فروشندگان و تجربه‌های متعددی برای پشتیبانی از BYOC» وجود خواهد داشت، اگرچه Bethesda هنوز جزئیات بیشتری ارائه نکرده است. این رویداد 10 تا 13 آگوست در گریپیوین، تگزاس برگزار می شود فروش بلیت ها از 21 آوریل آغاز می شود. بلیط های استاندارد 75 دلار قیمت خواهند داشت، با یک بسته بلیط پرمیوم با قیمت 200 دلار و یک گزینه حتی گران تر “نخبگان” با قیمت 400 دلار.

بخوانید  تازه وارد دیزنی پلاس در می 2023: ضرب وشتم ماپت ها، چینی متولد شده در آمریکا

با توجه به COVID-19، سه سال گذشته QuakeCon به طور انحصاری به صورت آنلاین برگزار شده است و Bethesda میزبان انواع ارائه ها و پنل های دیجیتال به جای یک رویداد حضوری است. Bethesda تأیید کرده است که مانند سال‌های اخیر، QuakeCon 2023 یک برنامه برنامه‌نویسی کامل را ارائه می‌کند که برای کسانی که قادر به حضور در این رویداد نیستند، به صورت زنده از توییچ پخش می‌شود. برنامه کاملی که تمامی فعالیت‌ها، ویژگی‌ها و طرح‌بندی QuakeCon 2023 را اعلام می‌کند به زودی منتشر خواهد شد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.