Prince Of Persia: The Lost Crown – پازل ساعت در راهنمای شهر بالا


پازل ساعت بالا شهر در شاهزاده ایرانی: تاج گمشده می تواند تا حدودی دشوار باشد در واقع، دسترسی به برخی اشیاء دشوار است و برای تعمیر مکانیزم به آنها نیاز دارید. راهنمای ما دقیقاً توضیح می دهد که برای تکمیل این بخش از کمپین چه کاری باید انجام دهید.

چگونه معمای ساعت شهر بالا را در بازی Prince of Persia: The Lost Crown حل کنیم

برای حل معمای ساعت، شما نیاز دارید چاکرم – سایه سیمرغ ارتقا دهید. در اینجا خلاصه ای کوتاه آورده شده است:

 • تمام این تلاش ها بخشی از ماموریت The Celestial Guardians است که در آن باید چهار صورت فلکی را در سراسر کوه قاف فعال کنید.
 • خود پازل ساعت را می توان در قسمت سمت راست بالای شهر بالا یافت (همانطور که در تصویر نقشه زیر نشان داده شده است).
 • در حالی که طبیعی است فکر کنید که این کارها را می توان به هر ترتیبی انجام داد، معمای ساعت شهر بالا بسیار ساده تر می شود اگر ابتدا ارتقا Chakram – Shadow of the Simurgh را دریافت کنید. با استفاده از آن، توانایی تله پورت به هر جایی که چاکرام شما ریخته می شود را به دست خواهید آورد.
 • ارتقاء را می توان در صورت فلکی در قسمت بالای سمت چپ شهر بالا یافت. شما باید یک رئیس را در آنجا شکست دهید، و ما نمی خواهیم تمام جزئیات را در اینجا خراب کنیم.
پازل ساعت را می توان در قسمت سمت راست بالای این قسمت پیدا کرد، اما توصیه می شود ابتدا به گوشه بالا سمت چپ بروید. اینجاست که می توانید ارتقاء چاکرام را بدست آورید.
پازل ساعت را می توان در قسمت سمت راست بالای این قسمت پیدا کرد، اما توصیه می شود ابتدا به گوشه بالا سمت چپ بروید. اینجاست که می توانید ارتقاء چاکرام را بدست آورید.

اتاق پازل شماره 1 (اتاق خواب پایین)

 • وارد اتاق پایین محفظه اصلی شوید و چاکرم خود را روی تاقچه ای که حاوی یک کریستال است بیندازید.
 • Teleport به آن، سپس استفاده از Dimensional Claw برای گرفتن کریستال.
 • کریستال را داخل ظرف قرار دهید تا یک لبه تشکیل شود.
 • در حالی که روی طاقچه ایستاده اید، چاکرم خود را تا انتها به سمت بالا پرتاب کنید و روی آن تله پورت کنید. شما باید بتوانید یک کپی از Shadow of the Simurgh در این گوشه کوچک ایجاد کنید.
 • کریستال را جمع کنید و به گوشه بالا انتقال دهید. توجه داشته باشید که با انجام این کار دریچه بسته می شود. با این حال، شما می توانید سعی کنید کریستال را با استفاده از پنجه بعدی، درست زمانی که سقوط می کنید، پرتاب کنید.
بخوانید  بازی رومیزی Diablo معرفی شد
ارتقاء چاکرام به شما امکان می دهد به راحتی به طاقچه های بالاتر برای جمع آوری کریستال ها تله پورت کنید.
ارتقاء چاکرام به شما امکان می دهد به راحتی به طاقچه های بالاتر برای جمع آوری کریستال ها تله پورت کنید.

اتاق پازل شماره 2 (اتاق سمت چپ)

 • هنگامی که به اندازه کافی به ظرف کریستال خالی نزدیک شدید، روی دیوارها بپرید و Shadow of the Simurgh را فعال کنید.
 • از پنجه بعدی برای گرفتن کریستال در پایین استفاده کنید، سپس به عکس فوری خود تله پورت کنید و آن را داخل ظرف قرار دهید.
 • چاکرام خود را به صورت کامل پخش کنید و به آن تله پورت کنید، سپس یک کپی دیگر از Shadow of the Simurgh ایجاد کنید.
 • وقتی می‌افتید کریستال را بگیرید، سپس به سمت بالا انتقال دهید تا بتوانید آن را در بالاترین ظرف قرار دهید.
همچنین می‌توانید به بالاترین فرورفتگی‌هایی برسید که حاوی مخزن‌هایی برای کریستال‌های گفته شده است.همچنین می‌توانید به بالاترین فرورفتگی‌هایی برسید که حاوی مخزن‌هایی برای کریستال‌های گفته شده است.
همچنین می‌توانید به بالاترین فرورفتگی‌هایی برسید که حاوی مخزن‌هایی برای کریستال‌های گفته شده است.

اتاق پازل شماره 3 (اتاق سمت راست)

 • کریستال را با استفاده از پنجه بعدی بگیرید و آن را در اولین ظرف قرار دهید.
 • به سمت راست بپرید (به سمت دیوار پشت) و یک کپی از Shadow of the Simurgh ایجاد کنید.
 • کریستال را پس بگیرید، سپس به کپی خود انتقال دهید. به سرعت به سمت چپ بدوید تا در بالای طاقچه بالایی قرار بگیرید. وقتی در اوج قرار گرفتید یک عکس فوری دیگر ایجاد کنید.
 • دوباره کریستال را داخل ظرف قرار دهید، سپس به طاقچه تله پورت کنید.
 • چاکرم خود را به بالا پرتاب کنید، سپس یک کپی از سایه سیمرغ در آنجا ایجاد کنید.
 • کریستال را جمع کنید و به کپی خود در بالای اتاق انتقال دهید تا بتوانید آن را در داخل ظرف قرار دهید.
برای این اتاق خاص، باید به کپی سایه سیمرغ خود تله پورت کنید، سپس به دیوار بپرید و در هوا حرکت کنید تا یک کپی دیگر از آن تهیه کنید.برای این اتاق خاص، باید به کپی سایه سیمرغ خود تله پورت کنید، سپس به دیوار بپرید و در هوا حرکت کنید تا یک کپی دیگر از آن تهیه کنید.
برای این اتاق خاص، باید به کپی سایه سیمرغ خود تله پورت کنید، سپس به دیوار بپرید و در هوا حرکت کنید تا یک کپی دیگر از آن تهیه کنید.

نحوه تعمیر عقربه های ساعت

اکنون که کار شما با هر قطعه از پازل ساعت شاهزاده ایرانی: The Lost Crown Clock تمام شده است، نوبت به تعمیر خود دستگاه رسیده است. جلو بروید و به اتاق خواب اصلی بروید. متوجه موارد زیر خواهید شد:

 • سه صفحه روی تاقچه وجود دارد که با سه نماد/رنگ مطابقت دارد: آبی، قرمز و زرد.
 • پا گذاشتن روی بشقاب باعث می شود حلقه با آن علامت متوقف شود، اما بقیه به چرخش ادامه می دهند.
 • هدف این است که وقتی نماد می درخشد ابتدا روی یک بشقاب قدم بگذارید. برای مثال می توانید ابتدا روی صفحه آبی بمانید تا این حلقه متوقف شود. سپس وقتی می بینید که نماد دیگری (مثلاً قرمز) در شرف درخشیدن است، آن موقع است که روی آن صفحه قدم می گذارید.
بخوانید  کنسول نسل بعدی نینتندو در سال 2023 عرضه نشد
هر آهنگ زنگ را یکی یکی متوقف کنید که نماد مربوطه آن می درخشد. این کار را تا زمانی انجام دهید که هر سه علامت روشن شوند.هر آهنگ زنگ را یکی یکی متوقف کنید که نماد مربوطه آن می درخشد. این کار را تا زمانی انجام دهید که هر سه علامت روشن شوند.
هر آهنگ زنگ را یکی یکی متوقف کنید که نماد مربوطه آن می درخشد. این کار را تا زمانی انجام دهید که هر سه علامت روشن شوند.

هنگامی که هر سه نماد را به طور همزمان بدرخشید، مکانیسم به طور کامل فعال می شود. به این ترتیب معمای ساعت بالا شهر در بازی Prince of Persia: The Lost Crown را حل می کنید. پس از این مرحله، به دروازه سیمرغ و فصل های پایانی کمپین دسترسی خواهید داشت. علاوه بر این، یک سینه در بالا مشاهده خواهید کرد که حاوی یک نگهدارنده طلسم است. می توانید به ما مراجعه کنید راهنمای ارتقاء اسلات های طلسم برای دانستن محل این اشیاء.

Prince of Persia: The Lost Crown شما را به یک ماجراجویی مرموز در سراسر کوه قاف می برد. ما در مورد مکانیک های مختلف با جزئیات بیشتری در مقاله خود صحبت می کنیم مرکز راهنما.