Prince of Persia: The Lost Crown به Steam می آید

یوبی سافت اعلام کرده است که کاربران Steam چه زمانی می توانند Prince of Persia: The Lost Crown را تجربه کنند.

Prince of Persia: The Lost Crown در ژانویه 2024 برای رایانه های شخصی و کنسول ها منتشر شد. این بازی مورد تحسین منتقدان و بازیکنان قرار گرفت اما به نظر می رسد از نظر فروش خوب عمل نکرده است. حال در میان جدیدترین اخبار بازی، متوجه شدیم که به زودی بازیکنان بیشتری فرصت تجربه این بازی اکشن ماجراجویی را خواهند داشت.

یوبی سافت اعلام کرد که Prince of Persia: The Lost Crown به استیم می آید. نسخه پی سی بازی 2D side-scrolling از زمان عرضه انحصاری برای فروشگاه Epic Games و Ubisoft Connect بوده است، اما کاربران فروشگاه دیجیتال Valve می توانند این بازی را از 18 آگوست 1403 (8 اوت 2024) تجربه کنند.

تمامی آپدیت های رایگان بازی Prince of Persia: The Lost Crown در نسخه Steam گنجانده شده است. بنابراین بازیکنان می توانند حالت Boss Rush و حالت Permadeath را از روز انتشار تجربه کنند. یوبی سافت اخیراً اعلام کرده است که یک نسخه بسط داستانی جدید به نام Mask of Darkness در ماه سپتامبر برای این بازی منتشر خواهد شد.

Prince of Persia: The Lost Crown بازیکنان را تحت کنترل قهرمان جدیدی به نام سارگون قرار می دهد، عضوی از یک گروه نخبه از جنگجویان جاودانه، که باید برای نجات جان یک شاهزاده ربوده شده به کوه قاف سفر کنند. در طول این سفر، سارگون به تدریج قدرتمندتر می شود و توانایی های جدیدی برای تغییر مکان و زمان به دست می آورد.

بخوانید  کارت های Magic: Gathering's Fallout هم اکنون در آمازون موجود است

Prince of Persia: The Lost Crown در حال حاضر برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و سری ایکس باکس در دسترس است.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر