PowerWash Simulator تاریخ انتشار PlayStation/Switch و DLC رایگان Tomb Raider را دریافت می کندیکی از بهترین بازی‌های سال 2022 روی رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری X|S، PowerWash Simulator سرانجام در 31 ژانویه برای PS5، PS4 و Nintendo Switch عرضه می‌شود. به عنوان یک جایزه، یک بسته Tomb Raider متشکل از پنج سطح به صورت رایگان در تمام پلتفرم ها منتشر می شود و به شما این شانس را می دهد که یک شلنگ فشار قوی را به عمارت کثیف لارا کرافت و موارد دیگر بیاورید.

می‌توانید تعداد بیشتری از این مکان‌ها را در زیر ببینید، با این عمارت که از املاک نمادین موجود در Tomb Raider 2 الهام گرفته است.

در حال پخش: PowerWash Simulator Nintendo Switch و تاریخ انتشار PS4/5 + تریلر ویژه بسته نرم افزاری Tomb Raider

“چه کسی از طرفداران Tomb Raider کرافت مانور را کاوش نکرده و فکر نکرده است که “وینستون واقعاً می تواند در این زمینه کمک کند! من دوست دارم این مکان را تمیز کنم!” دالاس دیکینسون، مدیر فرنچایز Tomb Raider در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: اکنون، با کمک Square Enix Collective و FuturLab، این نه تنها ممکن است، بلکه بسیار رضایت بخش است.

اگر زمانی که برای اولین بار منتشر شد آن را از دست دادید، PowerWash Simulator یک بازی کاتارتیک است که در آن کثیف ترین مشاغل را انجام می دهید و در شهر Muckingham با کثیفی مبارزه می کنید. در میان پارک‌های کثیف، ماشین‌های کلاسیک پوشیده از گل، و ایستگاه‌های آتش‌نشانی که نیاز به تمیز کردن عمیق دارند، بازی توسعه‌دهنده FuturLab یک سرگرمی تمیز خوب است که می‌توان آن را به‌صورت انفرادی یا در حالت Co-op تجربه کرد.

پس از پچ کردن a سبک مشکلی که اگر به خورشید خیره شوید، بازی را خراب می‌کند – چیزی که واقعاً در زندگی واقعی هم نباید انجام دهید – سیم‌کارت پاک‌سازی FuturLab به محبوبیت گیمرها تبدیل شده است.

این عنوان یکی از برترین عناوین خیریه بازی های سرعت اجرا Awesome Games Done Quick امسال بود و همچنین یکی از برترین بازی های PC GameSpot در سال 2022 بود.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.