Power Rangers: Rita’s Rewind یک جنگجو به سبک TMNT است که در سال 2024 عرضه می شود.

Power Rangers با بازی Power Rangers: Rita’s Rewind، رفتاری شبیه به جنگجویان را دریافت می کند. بازی جدید Digital Eclipse در Summer Game Fest با تریلر بسیار شگفت انگیز دهه 1990 معرفی شد که گیم پلی زیادی را به نمایش می گذارد.

Rita’s Rewind به طور خاص در دوره اصلی رنجرز با لباس‌های کلاسیک، سلاح‌ها، وسایل نقلیه و شخصیت‌های شرورشان روایت می‌شود. این بدان معناست که ما چهره های قابل تشخیصی مانند گلدار و البته ریتا رپولسا را ​​در تریلر دیدیم. در اعلامیه رسمی آمده است که این “روبو-ریتا” یک تناسخ از نسخه اصلی است و دشمنانی را از سراسر تاریخ رنجر احضار خواهد کرد. تریلر طولانی اکشن رزمی اسکرول جانبی، بخش‌های خودرو و نبردهای اول شخص Zord را نشان می‌داد.

یوجین ایوانز، معاون استراتژی دیجیتال برای هاسبرو، در این تبلیغ گفت: “در حالی که 30 سال از Power Rangers را جشن می گیریم، از همکاری با Digital Eclipse برای ارائه Mighty Morphin Power Rangers: Rita’s Rewind به طرفداران پرشور خود هیجان زده هستیم.” «ما Hasbro Retro Arcade را ایجاد کردیم تا برداشتی مدرن از اکشن آرکید قدیمی را بر اساس مارک‌ها و شخصیت‌های کلاس جهانی خود ارائه دهیم، این بیشتر نمونه‌ای از استراتژی ما برای رشد مجموعه بازی‌های دیجیتال از طریق صدور مجوز و توسعه داخلی است و ما مشتاقانه منتظر واکنش‌های طرفداران هستیم. همانطور که آنها لحظات نمادین را از طریق این گیم پلی جدید و در عین حال یکپارچهسازی با سیستمعامل بازبینی می کنند.

اکنون می‌توانید این بازی را روی استیم بخواهید، و در اطلاعیه رسمی نیز اشاره شده است که این بازی برای کنسول‌های نامشخص عرضه خواهد شد.

بخوانید  کلیدهای بتای Warcraft Arclight Rumble در دسترس هستند - اما باید خوب بپرسید
شرحی ارائه نشده است

آلبوم عکس

برای اطلاعات بیشتر، حتماً تمام اطلاعیه‌های Summer Game Fest 2024 را بررسی کنید.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر