Pokemon TCG Scarlet and Violet EX و Tera Mechanics توضیح داده شده است، پیش‌سفارش اکنون باز است


پس از معرفی نوع کارت جدید در مسابقات جهانی پوکمون در سال گذشته، شرکت پوکمون به طور رسمی از مکانیک های جدید EX و Tera که در ماه مارس به بازی کارت بازرگانی بازی پوکمون اسکارلت و بنفش عرضه می شود، رونمایی کرد.

الحاقیه Pokemon TCG Scarlet and Violet Pokemon EX را دوباره به بازی معرفی می کند که پس از سری بسط های Sun و Moon دیده نشده است، اما این بار دو تغییر قابل توجه وجود خواهد داشت. اولاً، جایی که قبلاً فقط Pokémon های پایه Pokémon EX بودند، Pokemon EX در Scarlet و Violet می تواند یک پوکمون پایه، یک تکامل مرحله یک یا یک تکامل مرحله دوم باشد.

پیش‌سفارش‌ها، این کارت Lechonk را دریافت خواهند کرد.
پیش‌سفارش‌ها، این کارت Lechonk را دریافت خواهند کرد.

دومین تغییر عمده، راه اندازی Tera Pokemon EX است که از مکانیک Terastallizing بازی های Scarlet و Violet الهام گرفته شده است. Tera Pokemon EX مانند EX Pokemon عمل می‌کند، اما با مزیت دیگری که نمی‌تواند در هنگام نشستن آسیب ببیند. توانایی حمله به پوکمون‌های نیمکت‌نشین استراتژی اصلی دسته‌های پوکمون رقابتی امروزی است – Chilling Reign’s Inteleon یک مثال خوب است – بنابراین محافظت از Tera Pokemon EX از این زاویه، زاویه جدیدی برای رقابت‌های آینده خواهد بود.

پیش‌سفارش‌های مجموعه Pokemon Scarlet و Violet TCG هم‌اکنون در دسترس هستند وب سایت مرکز پوکمون، دارای جعبه های Elite Trainer با موضوع Koraidon و Miraidon، جعبه های نمایشگر تقویت کننده و بسته های تقویت کننده Six-Pack. پیش‌سفارش‌ها همچنین با خرید، یک کارت تبلیغاتی رایگان Lechonk دریافت خواهند کرد.

الحاقیه Pokemon TCG Scarlet and Violet در پایان مارس 2023 منتشر خواهد شد. این افزونه Crown Zenith، آخرین الحاقیه Sword and Shield را دنبال می کند که در 20 ژانویه منتشر خواهد شد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.