Pokemon Scarlet/Violet Glitch به شما امکان می دهد با دو کنترلر دو برابر سریع بدوید

وصل کردن یک کنترلر دوم برای اینکه کاراکتر شما سریعتر اجرا شود مانند راه اندازی یک میم بازی ویدیویی بد است. با این حال، این دقیقاً همان چیزی است که برخی از بازیکنان دریافته‌اند که می‌توانید در Pokemon Scarlet و Violet انجام دهید، اگرچه این تنظیمات در واقع کمی بیشتر از آن چیزی است که پست‌های رسانه‌های اجتماعی ویروسی فکر می‌کنید.

ظاهراً بازی JoyCon متصل و کنترلر بی سیم را با هم اشتباه می گیرد و به هر دو کنترلر اجازه می دهد به طور همزمان ورودی را به شخصیت ارائه دهند. همانطور که در پاسخ به پست اصلی نشان داده شده است، این ورودی دوگانه به جوی استیک اجازه می دهد تا از محدوده طبیعی خود فراتر رفته و سرعت کاراکتر را تا حد زیادی افزایش دهد. ما موفق شدیم این ترفند را در آزمایش خود به کار ببریم، اگرچه اگر مستقیماً به سمت عقب یا جلو حرکت کنید، کار نمی کند، که ناوبری را کمی خسته کننده تر از حد معمول می کند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.اگر کسی کنجکاو باشد، احتمالاً این اتفاق می افتد: جوی استیک ها در واقع یک محدوده مربعی از مقادیر دارند، نه فقط یک دایره. اما معمولاً توسط سخت افزار (دایره دور چوب) و نرم افزار (1/?) محدود می شود. pic.twitter.com/pOUIqSUptv

— اوچا 🏳️‍⚧️ | #DragaliaForever (@Oshamoff) 20 نوامبر 2022

بخوانید  ساخت فیلمی براساس بازی Days Gone توسط سونی