Pokemon Scarlet/Violet Glitch به شما امکان می دهد با دو کنترلر دو برابر سریع بدویدوصل کردن یک کنترلر دوم برای اینکه کاراکتر شما سریعتر اجرا شود مانند راه اندازی یک میم بازی ویدیویی بد است. با این حال، این دقیقاً همان چیزی است که برخی از بازیکنان دریافته‌اند که می‌توانید در Pokemon Scarlet و Violet انجام دهید، اگرچه این تنظیمات در واقع کمی بیشتر از آن چیزی است که پست‌های رسانه‌های اجتماعی ویروسی فکر می‌کنید.

همانطور که یک توییت محبوب نشان می دهد، بله، درست است که می توانید با فشار دادن همزمان دو کنترلر، سرعت اجرای شخصیت خود را در Pokemon Scarlet و Violet دو برابر کنید. با این حال، سوئیچ شما باید جدا باشد و باید از Joy-Con متصل به سوئیچ و همچنین یک کنترلر بی سیم استفاده کنید.

ظاهراً بازی JoyCon متصل و کنترلر بی سیم را با هم اشتباه می گیرد و به هر دو کنترلر اجازه می دهد به طور همزمان ورودی را به شخصیت ارائه دهند. همانطور که در پاسخ به پست اصلی نشان داده شده است، این ورودی دوگانه به جوی استیک اجازه می دهد تا از محدوده طبیعی خود فراتر رفته و سرعت کاراکتر را تا حد زیادی افزایش دهد. ما موفق شدیم این ترفند را در آزمایش خود به کار ببریم، اگرچه اگر مستقیماً به سمت عقب یا جلو حرکت کنید، کار نمی کند، که ناوبری را کمی خسته کننده تر از حد معمول می کند.

این شاهکار سریع فقط یکی از مشکلاتی است که طرفداران پوکمون در مورد Scarlet و Violet گزارش کرده اند. در حالی که این آخرین محصول در این سری اغلب نقدهای مثبتی را به خود اختصاص داد، این تجربه پوکمون «دنیای باز» با نقص‌های فنی مهمی از جمله نرخ فریم پایین، اشکالات بصری و لکنت مکرر مواجه است. با این حال، جیک دکر، منتقد ما، همچنان از تجربه بررسی Pokemon Scarlet و Violet در GameSpot لذت می برد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.