Pokemon Scarlet and Violet طی سه روز پس از انتشار بیش از 10 میلیون واحد فروختپوکمون اسکارلت و ویولت پرتاب فوق العاده ای داشتند و به مبلغ رکوردی فروخته شدند. با توجه نینتندوPokemon Scarlet and Violet تنها در سه روز پس از انتشار در 18 نوامبر، بیش از 10 میلیون واحد در سراسر جهان فروخت.

طبق بیانیه مطبوعاتی، این بیشترین نسخه فروش در سراسر جهان در سه روز برای هر بازی نینتندو است. فقط در یک آخر هفته، Pokemon Scarlet و Violet تقریباً چقدر فروخته شدند پوکمون الماس و مروارید (14.92 میلیون دستگاه) در طول عمر خود فروخته شد. برای مقایسه بیشتر، Pokemon Let’s Go Pikachu و Eevee نیز 14.8 میلیون واحد در طول عمر خود به فروش رساندند.

در حال پخش: Pokémon Scarlet و Pokémon Violet – Launch Trailer

نینتندو همچنین گفت که فروش داخلی در ژاپن 4.05 میلیون از فروش پوکمون اسکارلت و 10 میلیون فروش ویولت بوده است.

این ثابت می کند که پوکمون هنوز هم در ژاپن و هم در سراسر جهان بسیار محبوب است. Pokemon Scarlet و Violet بدون بحث عرضه نشدند، زیرا بسیاری از گیمرها در مورد عملکرد ضعیف بازی اظهار نظر کردند. اشکالات به چیزی شبیه به یک الگوی رفتاری آنلاین تبدیل شده‌اند، از لغزش پوکمون در کنار دریاچه گرفته تا رانندگان سرعت. اگر دو کنترلر را به سوییچ خود متصل کنید، سرعت کاراکتر شما دو برابر می شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد پوشش پوکمون، می‌توانید راهنمای ما را در مورد چگونگی تبدیل Charcadet، Dunsparce به Dundunsparce و بررسی Pokemon Scarlet and Violet بررسی کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.