Pokemon Scarlet و Violet’s Next Tera Raid دارای Typhlosion روحی استبازی هفت ستاره Pokemon Scarlet و Violet Tera Raid یک استارتر کلاسیک را در قالب Typhlosion به بازی معرفی خواهد کرد. همانطور که به طور رسمی توسط حساب توییتر پوکمون ژاپنیTyphlosion برای مبارزه و گرفتن در دو رویداد در دسترس خواهد بود و هر کدام به مدت سه روز ادامه خواهند داشت.

جلسه اول 13 تا 16 آوریل برگزار می شود و در ساعت 17:00 به وقت PT / 8:00 بعد از ظهر به وقت شرقی آغاز می شود و جلسه دوم برای 20 تا 23 آوریل در همان زمان برنامه ریزی شده است. چیزی که این Tera Raid را بسیار خاص می کند این است که Typhlosion در حال حاضر در Pokemon Scarlet و Violet’s Paldean Pokedex وجود ندارد، به این معنی که هیچ فرصتی برای گرفتن آن یا اشکال آن وجود نداشته است. Cyndaquil یا Quilava پیش از تکامل.

در حال پخش: بررسی ویدیویی پوکمون اسکارلت و بنفش

این اولین – و تا کنون – تنها فرصت برای گرفتن یک پوکمون بسیار کمیاب در اسکارلت و بنفش خواهد بود، اگرچه نیاز به آماده شدن برای یک نبرد عظیم دارد. Seven-Star Tera Raids برخی از سخت‌ترین محتویات آخر بازی Scarlet و Violet هستند و برای اینکه در مقابل این Typhlosion که دارای تغییر شکل Tera از نوع Ghost است، به یک پوکمون سطح -100 نیاز دارید. این احتمالاً استفاده از Iron Hands را بسیار دشوار خواهد کرد، اگرچه Annihilape که دارای مشت خشم و Screech است باید برای این Typhlosion مناسب باشد.

اگرچه شما فقط یک بار می توانید Typhlosion را بگیرید، اما تکرار Tera Raid همچنان ارزشش را دارد، زیرا در طول این برخورد تعدادی از بهترین آیتم های بازی را به دست خواهید آورد. Seven-Star Tera Raids معمولاً مقدار زیادی از Exp Candy و مواد کمیاب را برای استفاده در ساندویچ های خود و همچنین موارد با ارزشی که می توانند با سود بالا در Poke Mart به فروش برسانند، ارائه می دهند.

اواخر امسال، طرفداران پوکمون می‌توانند منتظر بسط‌های The Teal Mask و The Indigo Disc باشند. Teal Mask شامل گردش‌های مدرسه و مضامین جشنواره است، در حالی که The Indigo Disc در آکادمی بلوبری، مدرسه جدیدی که به عنوان بخشی از برنامه تبادل دانش‌آموز از آن بازدید خواهید کرد، برگزار می‌شود. هر دوی این افزونه‌ها، پوکمون‌های اسطوره‌ای جدید را برای یافتن و نبرد، و همچنین بیش از 230 پوکمون برای گرفتن از نسل‌های قبلی، از جمله Ninetails، Vikavolt و Metagross را آزار می‌دهند.

بخوانید  هر فیلم و برنامه تلویزیونی جنگ ستارگان از همان ابتدا گم شده یا گم شده است

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.