Pokemon Scarlet و Violet Shiny Hunters دو دستاورد مفید جدید را کشف کردندهفته اول انتشار Pokemon Scarlet و Violet با اشکالات، اشکالات و مشکلات عملکردی همراه بود – برخی ناامید کننده، برخی سرگرم کننده و برخی برای بازیکنان خلاق مفید بودند. دو اکسپلویت جدید کشف شده‌اند که شانس بازیکنان را برای مواجهه با پوکمون‌های براق به حداکثر می‌رسانند – یکی که به شما امکان می‌دهد یک اسپان براق را تکرار کنید، دیگری که شانس یک اسپان براق را افزایش می‌دهد.

اولی که توسط خلاصه بازی های ویدیوییتوسط کشف شد یوتیوبر آستین جان بازی می کندو به بازیکنان این امکان را می دهد که در صورت اجرای صحیح، چندین بار یک پوکمون براق را ضبط کنند. برای کار، باید در منطقه ای نزدیک یک شهر باز یا منطقه دیگری باشد که برای ورود به آن نیازی به صفحه بارگیری نیست.

اگر بازیکنان در منطقه‌ای که با این توضیحات مطابقت دارد، یک پوکمون براق یا دیگری را که می‌خواهند کپی کنند، پیدا کنند و بگیرند، می‌توانند به سمت شهر بروند و لحظه‌ای که نام شهر روی صفحه ظاهر می‌شود، بازی را ذخیره کرده و دوباره شروع کنند. آنها شارژ می‌شوند، پوکمون‌هایی که صید کرده‌اند همچنان ذخیره می‌شوند، اما نسخه وحشی آن در منطقه‌ای که برای اولین بار با آن مواجه شده شارژ می‌شود و می‌تواند دوباره شکار شود.

این شاهکار را می‌توان در ویدیوی آستین جان در بالا مشاهده کرد، اگرچه متأسفانه نیازمند یافتن یک پوکمون براق است که در یک مکان بسیار خاص تولید شده است. اگر گروه دیگری از پوکمون ها بین براق و شهر ظاهر شوند، این روش کار نخواهد کرد. همچنین احتمالاً در مقطعی برطرف می شود، بنابراین تا زمانی که هنوز می توانید آن را امتحان کنید.

اکسپلویت دیگری که این هفته کشف شد توسط یوتیوبر PhillyBeatzUهمانطور که توسط شهر منو اساسا شامل تخم ریزی تعداد زیادی پوکمون برای افزایش شانس یافتن یک براق است.

این اکسپلویت با نام «روش تنظیم مجدد پیک نیک براق» توسط PhillyBeatzU، از Pokemon Violet و میز پیک نیک اسکارلت استفاده می کند. برای استفاده از این روش، بازیکنان باید به یک شیوع پوکمون سفر کنند که روی نقشه با یک نماد قرمز چشمک زن مشخص می شود.

PhillyBeatzU می‌گوید برای اطمینان از اینکه می‌توانید به راحتی هر چیزی را که با آن روبرو می‌شوید ببینید، مطمئن شوید که یک پوکمون دارید که Swipe غلط را می‌داند. سپس، به یک شیوع بروید و در آنجا شروع به مبارزه با پوکمون کنید. پس از شکست دادن 60 پوکمون، میزان درخشش شما به افزایش خواهد یافت 1 در سال 1365، ادعا می کند PhillyBeatzU.

تیراندازی به میز پیک نیک باعث می شود پوکمون های شیوع ناپدید شوند و پس از کنار گذاشتن دوباره ظاهر شوند. PhillyBeatzU از این ویژگی برای بازنشانی مکرر شیوع استفاده می کند و از نرخ درخشش بالاتر برای افزایش شانس ظاهر شدن یک پوکمون براق استفاده می کند. در ویدئوی نمایشی، او پس از 15 تنظیم مجدد با Drifblim درخشان روبرو می شود.

باز هم، اگر پرورش پوکمون های براق را خیلی آسان کند، این احتمال وجود دارد که این اکسپلویت برطرف شود، اما در حال حاضر، زمان یک پیک نیک براق فرا رسیده است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.