Pokemon Legends: Arceus تخفیف نادری در Walmart دریافت می کند

تعدادی از عناوین پوکمون در نینتندو سوییچ به افتخار روز پوکمون در اوایل این هفته در Walmart به فروش می رسد. قابل توجه ترین تخفیف Pokemon Legends: Arceus است که برای هر دو نسخه فیزیکی و دیجیتال فقط 40 دلار است (از 60 دلار). با وجود عرضه در ژانویه 2022، Pokemon Legends: Arceus به ندرت به فروش می رسد، بنابراین این کاهش قیمت فرصتی عالی برای گرفتن یکی از منحصر به فردترین بازی های پوکمون در سوییچ است.

در حالی که Pokemon Legends: Arceus بر روی حلقه اصلی سری اصلی شامل دستگیری، آموزش و مبارزه با هیولاها ساخته شده است، بازی فرمول را به روش‌های مختلف، از جمله ضبط بلادرنگ و نبردهای بزرگ در مقیاس نردبان، تغییر می‌دهد. همچنین صدها سال قبل از ورودی های اصلی اتفاق می افتد و فضای منحصر به فردی را در مقایسه با بقیه سری به بازی بخشیده است. اوایل این هفته، نینتندو و Game Freak بازی بعدی از سری Legends Pokemon Legends ZA را در نمایشگاه Pokemon Presents 2024 معرفی کردند. بازی جدید در Lumiose City Pokemon X/Y رخ می‌دهد و انتظار می‌رود در سال 2025 عرضه شود.

چندین نسخه دیگر از آخرین نسخه‌های Pokemon Switch نیز در Walmart تخفیف دارند، از جمله New Pokemon Snap، Pokemon Brilliant Diamond، و Shining Pearl که هر کدام تنها 40 دلار قیمت دارند. همچنین می توانید پوکمون اسکارلت را با قیمت 50 دلار و پوکمون ویولت را با قیمت 51 دلار خریداری کنید. همه این بازی ها به طور معمول 60 دلار قیمت دارند و تخفیف ها فقط برای مدت محدودی در دسترس هستند، بنابراین تا می توانید از آن استفاده کنید. همچنین برای تخفیف‌های بیشتر در بازی‌ها، کالاها و موارد دیگر، حتماً همه فروش‌های روز پوکمون را بررسی کنید.

بخوانید  Nintendo Switch 2 اکنون می تواند در سال 2025 منتشر شود - گزارش

همه پیشنهادات پوکمون در Walmart