Pokemon Go Nihilego Raid Guide: بهترین شمارنده ها، نقاط ضعف، زمان حمله و نکات بیشتر


Nihilego برای چرخش در Raid Battles پنج ستاره به Pokemon Go Gyms نزدیک شما بازمی گردد. This Ultra Beast سرفصل جدیدکسوف اختری“یک رویداد. ما چیز زیادی در مورد این رویداد جدید به جز رئیس‌های حمله سرفصل نمی‌دانیم.

بدون برنامه حمله

Nihilego به عنوان تنها رئیس حمله پنج ستاره در Pokemon Go از ساعت 10:00 صبح به وقت محلی در 23 نوامبر 2022 ظاهر می شود و تا همان زمان در 1 دسامبر برای نبرد در دسترس خواهد بود. Raidها معمولاً از یک برنامه زمان‌بندی مشخص پیروی نمی‌کنند و Nihilego Raids به‌طور تصادفی در باشگاه‌های بدنسازی در سرتاسر جهان در این مدت ایجاد می‌شود، اما زمانی که Raid در نزدیکی شروع می‌شود، یک اعلان درون‌بازی دریافت خواهید کرد. مانند Guzzlord Raids اخیر، Nihilego Raids با یک کرم چاله فوق العاده در بالای سالن بدنسازی به جای Raid Egg معمولی مشخص می شود.

بهترین شانس شما برای یافتن حملات Nihilego در زمان حمله زمانی است که Parasite Pokémon نمایش داده می شود. هر چهارشنبه از ساعت 18:00 تا 19:00 به وقت محلی، اکثر سالن های بدنسازی، حملات پنج ستاره ای را برای مربیان برگزار می کنند تا با همکاری یکدیگر حذف شوند. Nihilego در ساعات حمله در 23 و 30 نوامبر 2022، رئیس حمله برجسته خواهد بود. مانند سایر حملات، برای پیوستن شخص به یک Raid یا Remote Raid Pass به پاس روزانه Raid رایگان یا یک پاس نبرد ممتاز نیاز دارید. یک حمله از راه دور

آیا می توانم نیهیلیگوی براق بگیرم؟

علیرغم عرضه اولیه در اوایل سال جاری، براق Nihilego هنوز منتشر نشده است. از آنجایی که این اولین چرخش کامل او در حملات است، می توانیم امیدوار باشیم که دفعه بعد بتوانیم یک چتر دریایی طلایی براق داشته باشیم.

نقاط ضعف و معایب Nihilego

شرحی ارائه نشده است

Nihilego یک پوکمون از نوع Poison و Rock است. این بدان معناست که او از حملات روانی، آبی و فولادی آسیب فوق العاده موثری می گیرد. این نیز به این معنی است که طول خواهد کشید دو برابر آسیب فوق العاده موثر ناشی از حملات زمینی، بنابراین اینها باید بهترین انتخاب شما باشند. برخی از انواع زمین توصیه شده عبارتند از Landorus، Excadrill، Garchomp و Groudon. اگر شمارنده های قدرتمندی از نوع Ground ندارید، در اینجا چند پوکمون توصیه شده دیگر برای استفاده در برابر حملات Nihilego آورده شده است:

  • فولاد: Mega Scizor، Metagross، Genesect، Dialga
  • آب: Mega Blastoise، Kyogre، Swampert
  • روانی: مگا آلاکازام، میوتو، اسپئون، آلکازم، هوپا بی‌بند

یک نکته مگا: یک مگا پوکمون تکامل یافته آسیب تمام پوکمون ها در حمله را تا 10 درصد افزایش می دهد و آسیب تمام پوکمون ها را با استفاده از حملاتی که یک نوع مشترک با مگا پوکمون های تکامل یافته را تا 30 درصد افزایش می دهد. برای آسیب بیشتر، این مگا ها را با گروه حمله خود هماهنگ کنید. توجه داشته باشید که در حالی که Mega Steelix آسیب سایر انواع زمین را در حمله افزایش می دهد، اما آمار دفاع محور آن به این معنی است که احتمالاً به تنهایی آسیب کافی وارد نمی کند تا ارزش استفاده را داشته باشد. Mega Alakazam، Blastoise یا Scizor مگا ایده آلی برای استفاده در حملات Nihilego هستند.

از سایه‌ها نترسید: Shadow Pokemon 20% بیشتر از همتایان غیر Shadow خود آسیب وارد می‌کند، بنابراین نسخه‌های Shadow هر یک از پوکمون‌های پیشنهادی که دارای آن‌ها هستند می‌توانند به شما کمک کنند تا برنده شوید.

ضعف دوگانه Nihilego در حملات از نوع Ground به این معنی است که او باید نسبتاً آسان باشد حتی با گروه های کوچکی که روی استفاده از Fairy Pokemon تمرکز می کنند.

انواعی که باید اجتناب کنید

حملات Nihilego’s Poison و Rock به شدت به پوکمون های Fairy، Flying، Grass، Ice و Fire ضربه می زنند. همچنین به خاطر داشته باشید که Nihilego در برابر حملات Normal، Flying، Bug، Fire و Fairy مقاوم است و در برابر حرکات از نوع Poison مقاومت مضاعف دارد. از این نوع پوکمون ها اجتناب کنید.

مفید بودن

آیا Nihilego ارزش حمله بیشتر از یک ورودی Pokedex را دارد؟ وقتی Nihilego برای اولین بار در رویداد Global Go Fest منتشر شد، به دلیل انتخاب حرکت سریع بی‌درخشش، سزاوار توجه زیادی نبود. Season of Light با دادن دسترسی به Poison Jab، یک حرکت سریع از نوع Poison، جان تازه‌ای به Nihilego بخشید. Nihilego بهترین مهاجم حمله از نوع Poison است، و در حالی که این حمله اغلب در حملات استفاده نمی شود، ممکن است ارزش داشتن یک یا دو Nihilego خوب برای فهرست ضد گراس و پری شما را داشته باشد.

Nihilego همچنین جایگاهی در Master League PvP دارد. اگرچه ضعف دوگانه زمین و ناتوانی در تهدید انواع استیل آن را در برابر بخش‌های بزرگ متا مهار می‌کند، اما یکی از سخت‌ترین مقابله‌ها برای Zacian، یکی از غالب‌ترین پوکمون‌های بازی است. Master League. این استفاده ممکن است برای بسیاری از بازیکنان ارزش آن را نداشته باشد که منابع خود را برای ساختن Nihilego سطح 50 سرمایه گذاری کنند، اما دیگران ممکن است دوست داشته باشند با آن به شکار Zacian بروند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.