Pocket Card Jockey بالاخره ممکن است دنباله‌ای داشته باشد

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.متأسفانه این یک انحصاری دیجیتال است و هنگامی که فروشگاه‌های الکترونیکی 3DS و Wii U در سال 2023 بسته شوند، برای همیشه در آن پلتفرم از بین خواهند رفت. در حال حاضر با قیمت 7 دلار در دسترس است.و اگر وسوسه شدید، می توانید قبل از پرداخت پول برای دانلود یکی از بهترین بازی های غیر پوکمون Game Freak، یک دمو رایگان دریافت کنید.

یک جنبه تاکتیکی نیز در بازی وجود دارد، زیرا شما باید از صفحه نمایش لمسی 3DS برای حرکت اسب خود در رقابت، پیدا کردن نقطه شیرین برای حفظ سرعت و حفظ سطح استقامت کلی خود در طول مسابقه استفاده کنید. هرچه عملکرد شما در مرتب‌سازی کارت‌های رنگی بهتر باشد، بهتر در مسیر ایجاد نقاط وحدت با اسب خود خواهید بود.

همانطور که توسط VGCآ علامت سپرده برای “اسب یک نفره: سوار بر” هفته گذشته ثبت شد. بازی اصلی با نام Solitaire Horse در ژاپن شناخته می‌شود، بنابراین مشخص نیست که «Ride On» به یک ریمستر یا دنباله آن اشاره دارد. اگر هنگام عرضه آن را از دست دادید، Pocket Card Jockey تلفیقی بین مسابقه اسب دوانی و بازی یک نفره است. به عنوان جوکی جدید در بلوک، باید در طول مسابقات اسب دوانی، پشته های کارت را به صورت ماهرانه ترتیب دهید تا اسب خود را تقویت کند که برای مسابقه دادن پیش از گروه نیاز دارد.

بخوانید  به‌روزرسانی نسل بعدی Witcher 3 سرانجام به شما امکان می‌دهد روچ را حیوان خانگی کنید
Game Freak به خاطر بازی های پرفروش پوکمون معروف است، اما در سال 2013 استودیو Pocket Card Jockey را برای 3DS در ژاپن منتشر کرد. این بازی سرانجام در سال 2015 راه خود را به ایالات متحده باز کرد و هفت سال بعد ممکن است دنباله ای بالقوه در دست ساخت باشد.