PlayStation State Of Play نگاه جدیدی به انسانیت Enhance را نشان می دهد، نسخه ی نمایشی اکنون در دسترس است

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

بشریت می بیند که بازیکن در حال کنترل یک سگ ارواح کوچک – به طور دقیق شیبا اینو – در حالی که لشکرهای انسان را در مسیرهای موانع، نبردهای گروهی بزرگ و موارد دیگر برای رسیدن به یک هدف هدایت می کند. یک گروه دشمن، که رسمی وبلاگ پلی استیشن “دیگران” را صدا می کند، سعی خواهد کرد تا سگ روح خوب را خنثی کند، زیرا او گروه خود را از طریق محاکمه رهبری می کند.

انسانیت در ابتدا در سال 2019 فاش شد – در جریان وضعیت دیگری – بدون اطلاعات بیشتر تا ارائه امروز. این افشای اصلی بازی را برای عرضه در سال 2020 پیش بینی می کرد.

Humanity در ماه می برای PS4، PS5 و PC (از طریق Steam) عرضه می شود.

بیش از 90 ماموریت داستانی از جمله باس‌ها و چالش‌های دیگر در دسترس خواهد بود. این بازی همچنین دارای حالت ایجاد مرحله برای خلاقیت های اصلی و همچنین یک کتابخانه کامل از مراحل ایجاد شده توسط کاربر است که بازیکنان می توانند هر چند بار که می خواهند آن را انجام دهند.

نسخه ی نمایشی فوق اکنون در دسترس است PS4، PS5و سیگار کشیدن. صفحه Steam اشاره می کند که نسخه ی نمایشی فقط تا 6 مارس در دسترس است و آن را “عالی برای Steam Deck” می نامد.

بخوانید  صداپیشه کرش بندیکات درگذشت

در جریان ارائه امروز PlayStation State Of Play، Enhance تریلر جدیدی از Humanity، یک بازی کشاورزی انسان برای PS4، PS5 (با پشتیبانی از PlayStation VR 2) و رایانه شخصی را معرفی کرد. در همان زمان، یک دمو بر روی هر سه پلتفرم منتشر کرد.

تحریریه مجله بازی یک گیمر