Platinum Games میزبان جشن دهمین سالگرد Metal Gear Rising اواخر این ماه است


📢انتقام افزایش دنده فلزی
اطلاعیه رویداد دهمین سالگرد 👀

در 21 فوریه 2023، “Metal Gear Rising Revengeance” دهمین سالگرد خود را جشن می گیرد.
در روز رویداد، به مناسبت دهمین سالگرد، توییتر رسمی بازی‌های پلاتینیوم #MGR رونمایی از هنر سالگرد را از دست ندهید 🔥 pic.twitter.com/d7fgPrwvHh

– حساب رسمی بازی های پلاتینیوم (@platinumgames_j) 1 فوریه 2023

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.در مورد اینکه چرا Metal Gear Rising شاهد افزایش ترافیک بود، احتمالاً دلایل مختلفی دارد، از جمله یوتیوب‌هایی که بازنگری‌های خوبی در مورد بازی انجام می‌دهند، همچنین کاهش قیمت و در دسترس بودن نسل فعلی در سری Xbox. X | S و Xbox One از طریق برنامه سازگاری عقب مایکروسافت. همچنین کمک می‌کند که Metal Gear Rising یک موسیقی متن جاودانه داشته باشد و به میراث ماندگار بازی اضافه کند.

پلاتینیوم گیمز اعلام کرد که دهمین سالگرد بازی کالتی Metal Gear Rising: Revengeance را در اواخر این ماه جشن خواهد گرفت. جشن توسعه دهنده ماجراجویی هک اند اسلش در 21 فوریه برگزار می شود. پلاتینیوم هنوز مکان دیجیتال یا جدول زمانی دقیقی را فاش نکرده است، اما با هنر کاملاً جدید و شایان ستایش Raiden در ژست برداشت الکترولیت علامت تجاری خود، این خبر را اعلام کرد.

بخوانید  جزئیات خیره‌کننده‌ی دموی موتور گرافیکی Unity روی پلی استیشن 5