Platinum Games به زودی به پشتیبانی Big Exclusive پایان می‌دهد


مدتی است که حفظ بازی – یا فقدان آن – موضوعی رایج در میان افراد صنعت بازی بوده است. بازی دیگری در آستانه انقراض است، زیرا Platinum Games اعلام کرده است که بازی اکشن انحصاری Apple Arcade آن World Of Demons تا یک ماه دیگر وجود نخواهد داشت.

آ پیام چهار جمله ای امروز در وبلاگ رسمی استودیو ظاهر شد که حذف بازی از سرویس Apple Arcade در 18 ژانویه را تایید کرد. این وبلاگ همچنین تایید می کند که دو هفته بعد، در تاریخ 1 فوریه، بازی تمام عملکردهای خود را متوقف می کند، حتی برای کسانی که قبلاً قادر به دانلود آن بودند. حذف آن

دنیای شیطان
دنیای شیطان

از آنجایی که Apple Arcade تنها پلتفرمی است که World Of Demons در حال حاضر روی آن وجود دارد، این بدان معناست که این بازی دیگر در 1 فوریه وجود نخواهد داشت، مگر اینکه پلاتینیوم تصمیم بگیرد آن را روی کنسول دیگری منتشر کند. پلاتینیوم از کسانی که بازی را قبل از حذف آن بازی کرده‌اند قدردانی می‌کند، با این وبلاگ که توسعه‌دهندگان “از همه بازیکنانی که از زمان انتشار بازی لذت برده‌اند تشکر می‌کنند.”

مهلت دو هفته ای بین خروج و خاموشی کامل مطابق با سیاست آرکید اپلکه بیان می‌کند که اگر یک بازی را قبل از خروج از Arcade دانلود کنید، می‌توانید حداقل دو هفته بعد از آن بازی را انجام دهید. “

بررسی 7/10 GameSpot از World Of Demons در سال 2021، آن را یک «تجربه اکشن جامد» نامید، زیرا «فرمول پلاتینیوم به خوبی به دستگاه‌های iOS ترجمه می‌شود، با کنترل‌های لمسی ساده و عملکرد سریع که در یک صفحه نمایش کوچک‌تر عالی به نظر می‌رسد.

بخوانید  Cat Quest 3 در 8 آگوست منتشر می شود، نسخه ی نمایشی امروز می رسد

تحریریه مجله بازی یک گیمر