Pixar’s Elemental اولین تریلر Meet-Cute خود را دریافت کردپیکسار تریلری از Elemental، فیلم بلند آینده این استودیو منتشر کرده است. Elementary در تاریخ 16 ژوئن 2023 روی پرده سینماها خواهد رفت.

این کلیپ تقریبا 90 ثانیه ای دیالوگ سبک است اما سرنخ های زیادی در مورد دنیایی که فیلم بعدی پیکسار در آن قرار خواهد گرفت ارائه می دهد. این کلیپ به کارگردانی پیتر سون (دایناسور خوب)، برخورد زیبای امبر (لیا لوئیس) و وید (مامودو آتی) را در شهر المنت، مکانی که ساکنان آن آتش، آب، خاک و طبیعت را تجسم می‌دهند، به ما نشان می‌دهد. در تریلر، Ember را می‌بینیم که به تنهایی در قطار ایستاده است، اما همچنان باعث ایجاد انواع ویرانی می‌شود – اما زمانی که مخالفان شروع به جذب وید می‌کنند، توجه او را جلب می‌کند. آن را در زیر بررسی کنید.

خلاصه داستان حاکی از آن است که پس از ملاقات وید و امبر، شخصیت “با جریان” او “باورهای او را در مورد دنیایی که در آن زندگی می کنند به چالش می کشد”. بدون شک در اطلاعیه های بعدی و تریلرهای مهم تری که در راه است بیشتر خواهیم آموخت.

Elemental توسط برندا هسوه (How I Met Your Mother, The Afterparty) نوشته شده است. هسوئه قبلاً با Domee Shi، کارگردان Turning Red و اخیراً به گفته او، مشورت کرده است ضرب الاجلانیمیشن Ghostbusters را برای سونی نوشت.

در نمایشگاه D23 در اوایل سال جاری، پیکسار همچنین اعلام کرد Inside Out 2 وارد تولید شده است و قرار است در تابستان 2024 اکران شود. امی پولر برای صداپیشگی Joy بازخواهد گشت و فیلم همچنان بر روی رایلی، دختر انسان از اولین فیلم متمرکز خواهد بود. ، اکنون یک نوجوان است. شکلک‌های جدیدی نیز معرفی خواهند شد، اما ما هیچ اطلاعاتی در مورد بازیگری برای آنها نداریم، و هیچ نشانه‌ای از اینکه چه کسی ممکن است به غیر از Poehler بازگردد، نداریم.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.