Phantom Liberty گران ترین CD DLC پروژه Red تا به امروز است

Cyberpunk 2077 ممکن است انتظارات برخی از گیمرها را برآورده نکرده باشد، اما CD Projekt Red امیدوار است که بسته الحاقی Phantom Liberty بتواند کاستی های بازی پایه را جبران کند. در واقع، این شرکت پول زیادی را برای توسعه این محتوای گسترده سرمایه گذاری کرده است تا کیفیت بالای آن را تضمین کند.

در همین راستا مارک بگولدر مصاحبه ای با نشریه لهستانی Parkiet، مدیر روابط سرمایه گذار CD Projekt گفت که بسته الحاقی Phantom Liberty بیش از هر DLC دیگری که سازنده در گذشته ساخته است، هزینه دارد. بگول ادامه داد: «ما به ماجراهای جدید و شخصیت‌های جدید امیدواریم. [DLC] قادر به جذب کسانی است که قبلاً با سایبرپانک آشنا هستند. همچنین بسیاری از بازیکنان جدید را تشویق کنید تا شهر شب را تجربه کنند.”

CD Projekt Red با توسعه بسته های الحاقی در مقیاس بزرگ غریبه نیست. این شرکت قبلا بسته‌های الحاقی Hearts of Stone و Blood and Wine را برای The Witcher 3 توسعه داده بود که هر دو کیفیت مناسب و تجربه‌ای ارزشمند را برای بازیکنان ارائه می‌کردند. با توجه به اینکه Phantom Liberty سرمایه گذاری های مالی بیشتری دارد، طرفداران Cyberpunk 2077 امیدوارند که در کیفیت نهایی آن منعکس شود.

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم یک گیمر و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

بخش چند نفره Cyberpunk 2077

طبق گفته CD Projekt، بسته الحاقی Phantom Liberty Cyberpunk 2077 گران ترین DLCی است که این شرکت تا به امروز ساخته است.

بسته الحاقی Cyberpunk 2077 Phantom Liberty قرار است در سال 2023 برای پلتفرم های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس منتشر شود.Xbox Series S و PC منتشر خواهند شد.

بخوانید  آخر این هفته کدام فیلم را ببینیم: دو اثر از کارگردان قسمت ششم سریال Last of Ace