Persona 6 برای Xbox منتشر خواهد شد

به گفته یک منبع موثق، Persona 6 برای ایکس باکس منتشر خواهد شد و انحصاری پلی استیشن نخواهد بود.

یکی از کارشناسان داخلی صنعت بازی ادعا کرده که Persona 6 برای کنسول های ایکس باکس نیز عرضه خواهد شد. تا همین اواخر، این سریال نقش آفرینی از Atlus معمولاً روی Xbox منتشر نمی شد. قبل از سال گذشته و انتشار سه بازی Persona بر روی ایکس باکس، تنها دو نسخه از Persona بر روی کنسول های مایکروسافت موجود بود که شامل دو بازی مبارزه ای نیز می شد. Persona 4 Arena در سال 2012 و Persona 4 Arena Ultimax در سال 2014 منتشر شد.

از آن زمان، Atlus عناوین بیشتری را بر روی ایکس باکس منتشر کرده است، و به گفته خودی Nate the Hate، نسخه بعدی Persona برای ایکس باکس عرضه می شود: “از آنچه که من شنیده ام، به نظر می رسد که Persona 6 برای Xbox نیز می آید.” . 100% مطمئن نیستم که همزمان با نسخه پلی استیشن منتشر شود، اما با توجه به عرضه همزمان آخرین نسخه های Persona بر روی تمامی پلتفرم ها، می توان گفت که این اتفاق برای نسخه 6 نیز خواهد افتاد.

اخیراً یکی از خودی های کهنه کار ادعای بازی Persona 3 Reload و Metaphor: ReFantazio را برای نینتندو سوییچ کرده است. 2 ارائه خواهد شد. Persona 3 Reload بازسازی محصول سال 2006 است که برای پلی استیشن 2 ساخته شده است. استعاره: ReFantazio اولین بار با عنوان Project Re Fantasy در سال 2016 معرفی شد و اولین بازی نقش آفرینی اصلی استودیو زیرو است.

بخوانید  CoD: Modern Warfare 3 And Warzone Season 3 Release Date And Details