Persona 5: The Phantom X – هر آنچه که می دانیم

احتمالا مکانیک گاچا وجود خواهد داشت. در حالی که gacha در طول بتا بسته فعال نبود، هر شخصیت دارای انیمیشن های گاچا مانند بود. P5X نیز یک بازی موبایل محور است، پس بیایید بگوییم که شانس خوبی برای دیدن gacha در آینده وجود دارد.

داستان بتا بسته به نظر نمی رسید با برخی از بازیکنان طنین انداز شود. کاربر 以身为J in گفت: داستان “کوتاه و ناقص” است ارزیابی آنها از بازی. “پیشرفت داستان خیلی تند است… شخصیت اصلی ناگهان تبدیل به یک دزد فانتوم می شود و یک همراه جغد پیدا می کند.” کاربر Bilibili Treedad نیز در الف موافقت کرده است بررسی بتای بسته P5Xترجمه‌ی ضعیف «تو من هستی، من من هستم» در اوایل بازی اتفاق می‌افتد، سپس وقتی هنوز درباره اتفاقی که افتاده گیج می‌شوید، جغد بلافاصله به شما می‌گوید که چگونه شروع به مبارزه با هیولا کنید.

آلبوم عکس

شخصیت اصلی Wonder و Persona Janosik او

کمی به جلو، واندر در ایستگاه مترو است، و مردی را می‌بیند که تلاش می‌کند یکی از همکلاسی‌هایش به نام موتوها آرای (نام رمز نزدیکتر) را از روی سکوی قطار پایین بیاورد و روی ریل‌های ریلی بزند. دوست آرایی سعی می کند از او دفاع کند اما متأسفانه اوست که لگد می زند.

آلبوم عکس

اعضای تیم و شخصیت های آنها

اکتشاف

واندر وارد قصر شرور می شود و کلوزر مخفیانه او را تعقیب می کند. او ربوده می شود و سپس تحت فشار، شخصیت خود را بیدار می کند. معلوم می شود که شرور معلم بیسبال کلوزر بوده است، اما او از کلوزر رنجیده است، زیرا وقتی او در مدرسه ابتدایی بود، موفق شد او را به زمین پرتاب کند. او ظاهراً به خاطر این اتفاق شهرت حرفه ای خود را از دست داد. داستان عناصر بسیاری را به اشتراک می گذارد و اولین آرک P5 حول محور معلم والیبال متجاوز سوگورو کاموشیدا می چرخد.

بخوانید  Beelink's Powerful Mini PCs Receive Massive Discounts At Amazon

Persona 5: Phantom X بسیاری از مکانیزم های Persona 5 را دست نخورده حفظ کرده است و جهت هنری تقریباً از P5 قابل تشخیص نیست. عناصر گاچای متحرک وجود دارد – استقامت سنج و به طور بالقوه یک گاچا برای شخصیت و/یا سلاح – اما این برای یک بازی رایگان موبایلی چندان تعجب آور نیست. چیزی که مردم احتمالاً با پیشرفت توسعه بازی به آن توجه خواهند کرد، این است که چگونه خط داستانی کاملاً جدید P5X تکامل می یابد.

توسعه دهندگان انتقاداتی را به خط داستانی اصلی وارد کرده اند و نظرات آنها در زیر، در بخش بتا بسته پس از مرگ گنجانده شده است.

گیم پلی

آلبوم عکس

موتوها آرای، همکلاسی دبیرستانی و شخصیتش آویلدا

علاوه بر Wonder و Motoha Arai، بازیکنان می توانند همراهان دیگری مانند Seiji، Mont و Yuki را نیز در تیم خود قرار دهند. آنها همچنین پرسونای خاص خود را دارند.

Persona 5: The Phantom X این نسخه جدید برای موبایل و کامپیوتر شخصی پرطرفدار Persona 5 است. در حال حاضر فقط برای انتشار در چین برنامه ریزی شده است و هنوز خبری از انتشار بین المللی آن نیست.

مکان های جدیدی روی نقشه ها وجود دارد، مانند خانه غول پیکر و بسیار مبله قهرمان داستان. اما مکان‌های آشنای P5 مانند کلینیک Tae Takemi وجود دارد. سوجیرو دیگر حضور ندارد و لبلانک با کافه دیگری با یک باریستای جدید جایگزین شده است. با این حال، فضای داخلی بوتیک جدید تقریباً شبیه به LeBlanc است. بازیکن فاز سعی کرد از پله ها بالا برود اتاق نشیمن قدیمی جوکراما بازی گفت که یک منطقه ممنوعه است.

مبارزات P5X تا حد زیادی مشابه P5 است و هنوز هم مبتنی بر نوبت است. با این حال، تغییرات کمی وجود دارد. (با تشکر از کاربر یوتیوب انجام می دهد برای دانلود گیم پلی مبارزات ضبط شده):

 • یه مکانیک دیگه: ماشه One More همچنان مانند قبل کار می کند. اما در P5، بازیکنان می‌توانند انتخاب کنند که در نوبت اضافی از کدام توانایی‌ها استفاده کنند. در P5X، One More یک حمله خاص است و بازیکنان نمی توانند انتخاب کنند.
 • ضعف “مشتری:” برای به دست آوردن یک ناک دان، بازیکنان باید تعداد مشخصی از نقاط ضعف را فعال کنند تا یک “متر” ضعف – تا حدودی شبیه به مبارزات Persona 5 Striker – به صفر برسد قبل از اینکه هیولا سقوط کند.
 • اهمیت دادن: Showtime تبدیل به Highlight شده است. زمانی که تمام دشمنان کوبیده می شوند، این کار آغاز می شود. بازیکنان می توانند شخصیتی را برای برجسته کردن انتخاب کنند، و شخصیت برجسته می تواند آسیب زیادی از یک نوع ویژگی خاص وارد کند. خصیصه ای که یک کاراکتر برجسته پردازش می کند در “چرخ” برجسته نمایش داده می شود.

خاطرات

در نسخه بتای بسته، بازیکنان شخصیت‌هایی از جمله اعضای اصلی تیم P5 را از طریق ارز فروشگاهی و تکمیل ماموریت‌ها به دست می‌آوردند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

توسعه دهنده نارضایتی برخی از بازیکنان را تشخیص داد با سناریوی اصلی در یادداشتی که پس از پایان بتای بسته منتشر شده است. “[I want to say] از همه بازیکنانی که بازخورد و انتقاداتی را در مورد خط داستانی اصلی ارائه کردند – مانند پیشرفت تند داستان، سرعت سریع، توسعه شخصیت ضعیف و غیره – سپاسگزاریم. وی گفت: «درست است که داستان مشکلاتی دارد. همچنین در حال حاضر لحظات مهم داستانی زیادی وجود دارد که در حال دریافت صحنه های متحرک دوبعدی و سه بعدی هستند و اکثریت آنها هنوز در مرحله تولید هستند. ما نمی‌توانستیم آنها را در نسخه بتای بسته نشان دهیم و به همین دلیل است که بخشی از داستان از هم گسیخته به نظر می‌رسید.”

بازیکنان می توانند توکیو را کشف کنند و فعالیت های زیر را انجام دهند:

 • صید ماهی
 • عکس گرفتن
 • برو به قفس حلاجی
 • شنا در حمام های عمومی
 • ورزش در باشگاه
 • ثبت نام برای شیفت
 • برای تماشای فیلم
 • پرش به تاریخ

در زیر یک تفکیک دقیق تر، اما هنوز مختصر از آن وجود دارد تاریخچه اولین کاخ در بتا بسته (برای نمایش متن روی نوارهای سیاه کلیک کنید یا ضربه بزنید.)

بازیکنان می توانند اعضای تیم، سلاح ها و همچنین شخصیت های خود را ارتقا دهند. هر شخصیت دارای آمارهایی مانند حمله، کریت، دفاع و غیره است که در P5 وجود نداشت. هنوز پیوندهای اجتماعی وجود دارد، و مانند P5، می توانید آیتم های شخصیت را هدیه دهید. وسعت تاریخ ها در حال حاضر مشخص نیست.

اولین نسخه بتای بسته P5X در 31 مارس به پایان رسید و ما آنچه را که در مورد گیم پلی و داستان تاکنون می دانیم را در زیر لیست کرده ایم. به خاطر داشته باشید که مکانیک و سایر جزئیات آشکار شده در طول بتا ممکن است برای انتشار کامل تغییر کند.

چه کسی بازی را می سازد؟

جوکر، قهرمان شخصیت 5، شخصیت اصلی نیست. اسم رمز شخصیت اصلی جدید Wonder است و موضوع اصلی Persona 5: Phantom X «عدم میل» است. از تریلرها، به نظر می رسد که واندر – باید قهرمان داستان را نام ببرید، اما برای راحتی کار او را واندر صدا می کنیم – در حال ملاقات با طلسم جدید P5X، جغدی به نام لوفی است. سپس واندر با مردی “پیچیده از میل” ملاقات می کند و او وارد قصری با مضمون بیسبال مرد می شود تا گنج او را بدزدد.

خیر مهمتر از آن، ما همچنین نمی دانیم که آیا P5X برای عرضه بین المللی بومی سازی می شود یا خیر. Persona 5: Phantom X در 16 مارس معرفی شد و ثبت نام های بتا بسته در 17 مارس آغاز شد. نسخه بتای بسته از 29 تا 31 مارس اجرا شد و طبق اعلام اعلام رسمیفقط برای کاربران رایانه شخصی و اندروید در چین در دسترس بود.

داستان چیست؟

آیا گاچا وجود خواهد داشت؟ در مورد سایر مکانیک های موجود در سایر بازی های موبایل چطور؟

سپس واندر با لوفی – آواتاری شبیه جغد که نقش دستیار مونا را بر عهده می گیرد – وقتی در مترو به خواب می رود، برخورد می کند. آنها به نبرد می روند و واندر پرسونای خود را بیدار می کند.

Publisher Perfect World و Studio Black Wings در حال توسعه Persona 5: The Phantom X هستند “درگیری عمیق” Atlus و Sega در مورد خلق شخصیت ها، داستان و موسیقی. خالق شخصیت Atlus شیگنوری سوجیما– یک کهنه سرباز Persona که به عنوان طراح شخصیت برای دزدان فانتوم P5 خدمت می کرد – شخصیت اصلی P5X، Wonder، و Persona او را طراحی کرد.

آیا هنوز تاریخ انتشار وجود دارد؟

بازی با واندر در صحنه کلاس درس شروع می شود که فرمی را پر می کند که جزئیات برنامه های آینده خود را نشان می دهد. او به وضوح بی حوصله است و پس از به خواب رفتن، به اتاق مخمل ایگور منتقل می شود. در مورد میل بحث می کنند. ایگور واندر را با هشداری ترک می‌کند که بی‌میل بودن می‌تواند باعث شود کسی از خود دست بکشد.

اساساً این حالتی است که مینی بازی های آشنا Persona 5 را به همراه فعالیت ماهیگیری کاملاً جدید ارائه می دهد. یک بازیکن قبلا قرار داده است راهنمای ماهیگیریبنابراین قطعاً هیجانی در اطراف مینی بازی جدید وجود دارد.

حافظه‌ها در P5X گسترش می‌یابند و بازیکنان می‌توانند قفل‌های Memories Parts را با «قطعات نقشه» که با Luffy Bus در آن فرو می‌روند باز کنند. خاطرات، با توجه به 八咲Ureshiiiiii بسته بتا نوشتنهمچنین جایی است که بازیکنان برای تکمیل ماموریت های روزانه می روند.

اعضای تیم و ارتباطات اجتماعی را آموزش دهید

V ادامه داد که Kazuhisa Wada از Atlus و تیم سازنده اصلی فیلمنامه بازی را بسیار جدی می گیرند و با کمک آنها، تیم سازنده P5X معتقد است که می توانند داستانی بهتر و هیجان انگیزتر ارائه دهند.

شخصیت شگفت انگیز است جانوسیکقهرمانی که “ثروتمندان را غارت می کند اما بی گناهان را نمی کشد”.

شبیه به Genshin Impact Resin، Persona 5: Phantom X همچنین دارای یک سیستم استقامت است. با توجه 八咲Ureshiiiiii بسته بتا نوشتناگر بازیکنان می خواهند شخصیت ها و سلاح ها را ارتقا دهند، باید از استقامت برای ورود به متاورس برای مبارزه با هیولاهای خاص استفاده کنند.

بتا بسته پس از مرگ

مبارزه کردن

Semi dedicated hosting.