Persona 3 Reload احتمالا برای پلی استیشن و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد

لیست نسخه های پلی استیشن و نینتندو سوییچ Persona 3 Reload

به همراه Persona 3 Reload، تریلر بازی Persona 5 Tactica نیز به بیرون درز کرده است. هنوز مشخص نیست که آیا این بازی تاکتیکی مبتنی بر نوبت، چند پلتفرمی نیز خواهد بود یا خیر، اما به احتمال زیاد این بازی خواهد بود. خوشبختانه، احتمالاً برای دریافت اطلاعات تکمیلی نیازی به انتظار طولانی نخواهیم بود و به احتمال زیاد هر دوی این آثار امروز در نمایشگاه ایکس باکس نمایش داده می شوند. با این حال، Atlus می تواند چند روز بعد عرضه آنها را بر روی کنسول های نینتندو و سونی تایید کند.

طبق فهرستی که در یک وب سایت خرده فروشی منتشر شده است، Persona 3 Reload قرار است برای کنسول های پلی استیشن و نینتندو سوییچ منتشر شود.

این کاملا طبیعی است زیرا این تریلر مربوط به Xbox بود و فقط بر روی پلتفرم های ذکر شده Xbox One، Xbox Series X. Xbox Series S و PC منتشر شد. علاوه بر این، بازی در روز انتشار در سرویس Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود. اما همانطور که بسیاری حدس زده اند، این بازی ویدیویی احتمالاً چند پلتفرمی خواهد بود.

چند ماهی است که شایعاتی مبنی بر بازسازی Persona 3 وجود دارد، اما اکنون به جرات می توان گفت که این شایعات درست هستند. این هفته، تریلر معرفی Persona 3 Reload توسط خود شرکت Atlus به بیرون درز کرد و ظاهراً این بازی قرار است امروز به طور رسمی در نمایشگاه Xbox به نمایش درآید.

به عنوان یک کاربر ScrambledFaz در توییتر گزارش داد که نسخه‌های PlayStation 4، PlayStation 5 و Nintendo Switch بازی Persona 3 Reload در وب‌سایت اسپانیایی Xtralife فهرست شده‌اند. البته اکنون این تبلیغات حذف شده اند اما تصویری از آنها ذخیره شده است.

بخوانید  بهترین بازی های پلی استیشن 3 | از متال گیر سالید 4 تا لست آف آس

با توجه به عملکرد اخیر اطلس، این تعجب آور نیست. اگرچه آخرین بازی از خط اصلی Persona انحصاری پلی‌استیشن 4 بود، اما در سال‌های اخیر و به خصوص در ماه‌های اخیر این شرکت بازی‌های Persona 3 Portable، Persona 4 Golden و Persona 5 Royal را برای تمامی پلتفرم‌ها منتشر کرده است.