Person 2 با باب اودنکرک سال آینده فیلمبرداری می شود

هیچکس 27.6 میلیون دلار در ایالات متحده و کانادا و 29.9 میلیون دلار در سایر مناطق به دست نیاورده است که مجموعاً 57.5 میلیون دلار در سراسر جهان است، در مقابل بودجه تولید 16 میلیون دلاری. این فیلم در حالی منتشر شد که سینماها پس از سال اول همه‌گیری تازه شروع به بازگشایی می‌کردند، اما بازبینی‌ها به طور کلی مثبت بود.

ما امیدواریم که به این مهم برسیم [Nodoby 2’s production] او گفت: «تئوری ما این است که فقط برای ساختن یک دنباله، نیازی به ساخت یک دنباله خوب نیست. ما باید یک دنباله بزرگ بسازیم. بنابراین این در مورد این است که مطمئن شویم آن را به درستی انجام می دهیم. و اگر این کار را انجام دهیم، فکر می کنم امید زیادی وجود دارد که بتوانیم سال آینده به آنجا برویم.”

حتی با اظهار کولستاد که پتانسیلی برای تقابل بین فرنچایز جان ویک و Nobody وجود دارد، علیرغم اینکه توسط لاینزگیت و یونیورسال ساخته شده است، اما با ایجاد هر دو و داشتن ارتباط با تهیه کنندگان هر دو، همه غوغای یک دنباله مستقیم پراکنده بوده است. حتی با اینکه کولستاد روی فیلمنامه و حتی 87Productions کار می کند توییتر چقدر آنها برای Person 2 هیجان زده بودند، هیچ تایید رسمی برای فیلم داده نشده است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.صحبت کنید برخورد دهنده در طی یک رویداد مطبوعاتی برای شب خشونت آمیز، تهیه کننده کلی مک کورمیک، که اتفاقاً با دیوید لیچ، یکی از خالقان جان ویک ازدواج کرده است، به روز رسانی در مورد دنباله Nobody و چشم انداز آینده آن با یک فرنچایز احتمالی ارائه کرد.

کمدی اکشن Nobody با بازی باب اودنکرک این نماد کمدی را به دنیای فیلم های اکشن معرفی کرد و سال گذشته تبدیل به محبوب شد. هیچ کس به کارگردانی ایلیا نایشولر از هاردکور هنری و نویسندگی درک کولستاد خالق جان ویک، یک مرد خانواده ملایم را دنبال می کند که پس از سرقت از خانه اش، به زندگی خطرناک قبلی خود باز می گردد و او را هدف یک قاچاقچی انتقام جو قرار می دهد.