Peridot، شبیه ساز AR پت شبیه تاماگوچی نیانتیک، اکنون در دسترس است

Peridot هم اکنون برای دانلود رایگان در دستگاه های iOS و Android در دسترس است.

آلبوم عکس

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

پس از آوردن Pokemon و NBA به واقعیت افزوده – و با نام هایی مانند Marvel و Monster Hunter در راه است – Niantic اکنون وارد دنیای حیوانات خانگی مجازی شده است. Peridot، اولین IP جدید Niantic از زمان اولین بازی Ingress، اکنون برای دانلود در دسترس است.

این بازی از سیستم “Perigenetics” برای ایجاد موجوداتی با “100٪ DNA منحصر به فرد” استفاده می کند و طبق گفته Niantic، “2.3 x 10^24” احتمالات مختلف وجود دارد. با ایجاد نقاط جدید، بازیکنان کهن الگوهای منحصر به فردی را کشف خواهند کرد که برخی از آنها هم شبیه حیوانات دنیای واقعی و هم به موجودات افسانه ای هستند.

Peridot به بازیکنان اجازه می دهد تا موجودات منحصر به فرد خود را به نام Peridots – یا به اختصار “نقطه” – با هر موجودی منحصر به فرد برای بازیکنی که آن را ایجاد می کند ایجاد کنند. کنترل‌های لمسی ساده به شما امکان می‌دهند که Dot خود را نوازش کنید، با آن بازی کنید، به آن غذا دهید و در حین رشد به آن ترفندهایی آموزش دهید، در حالی که لباس‌ها و سایر گزینه‌های سفارشی‌سازی می‌توانند سبک منحصر به فرد خود را به نقطه بدهند.

Peridot همچنین اولین بازی Niantic است که به طور کامل در واقعیت افزوده از طریق فناوری جدید Lightship اجرا می شود. این به Dot شما اجازه می‌دهد اشیاء موجود در اتاق را تشخیص دهد و با آنها تعامل داشته باشد، برای مثال یک نقطه می‌تواند روی یک مبل یا صندلی بالا برود و بخوابد. این فناوری همچنین می‌تواند زمین‌هایی مانند خاک، ماسه یا بتن را تشخیص دهد که به Dot اجازه می‌دهد اشیاء منحصر به فردی را در هر یک از آنها پیدا کند.

بخوانید  این مجموعه باکس رمان گرافیکی بتمن 9 کتابی فقط 60 دلار برای مدت زمان محدود قیمت دارد.