Paramount+ جدید را با اشتراک Showtime با 50 درصد تخفیف برای مدت زمان محدود دریافت کنیدParamount+ و Showtime در حال گرد هم آمدن هستند و سرویس استریم ترکیبی جدید راه اندازی بزرگ خود را با تخفیف عالی برای مشترکین جدید جشن می گیرد: 6 دلار در ماه برای سه ماه اول. نصف قیمت معمولی 12 دلار است.

این پیشنهاد که برای مشترکین جدید رزرو شده است، تا 4 ژوئن در دسترس است. طرح Paramount+ که شامل Showtime است، نسخه بدون آگهی است. پس از پایان تخفیف، قیمت به 12 دلار در ماه می رسد، ارزان تر از Max یا Netflix.

اگر Paramount+ یا Showtime این کار را به صورت جداگانه برای شما انجام نداده اند، این سرویس ترکیبی جدید می تواند بازی را تغییر دهد. این ارزان‌تر از نتفلیکس و مکس است، در حالی که هنوز یک کتابخانه جامد از فیلم‌ها و نمایش‌های تلویزیونی اخیر ارائه می‌دهد. به عنوان مثال، آنها هریسون فورد و هلن میرن را در سال 1883 از پارامونت + و جلیقه‌های زرد از Showtime دارند – که فصل دوم آن در 26 مه به پایان می‌رسد و اکنون زمان خوبی برای تماشای سریال است.

این سرویس ترکیبی همچنین فیلم‌های فوق‌العاده‌ای مانند Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves، Top Gun: Maverick، و برنده اسکار بهترین فیلم، همه‌چیز همه‌جا در آن واحد را ارائه می‌دهد. و این به همه چیز از CBS اشاره نمی کند، از جمله یک پخش زنده شبکه مفید در طول فصل فوتبال.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

بخوانید  نحوه تعمیر یخچال از زبان تعمیرکار مجموعه اس پی یار