Palworld – چگونه گوگرد، باروت و مهمات بدست آوریم


پیشرفت در دوست جهانی شخصیت شما را می بیند که سلاح های قوی تری به دست می آورد. با گذشت چند ساعت از کمپین sandbox، به منابعی برای سلاح های بهتر نیاز خواهید داشت. در اینجا راهنمای ما در مورد نحوه دریافت گوگرد، باروت و مهمات در Palworld است.

نحوه دریافت گوگرد، باروت و مهمات در پال ورلد

اقلام Palworld Sulfur، Gunpowder، و مهمات هنگامی که به سطح فنی 21 برسید وارد بازی می شوند. این زمانی است که شما باز کردن قفل سلاح ها در حومه ماسه‌بازی علاوه بر این، برای نیازهای خود به میزهای کار زیر نیاز دارید:

  • کوره اولیه (فناوری سطح 10) – به 20 برابر چوب، 50 برابر سنگ و 3 برابر اندام شعله نیاز دارد. برای تصفیه زغال سنگ، گوگرد و شمش. شما باید یک دوست آتشین با استعداد شغلی Kindling داشته باشید تا بتواند به طور خودکار روی این کار کار کند.
  • میز کار با کیفیت بالا (فناوری سطح 11) – به شمش 15 برابر، 50 برابر چوب و 10 برابر میخ نیاز دارد. برای ساختن باروت استفاده می شود.
  • میز کار سلاح ها (فناوری سطح 20) – به شمش 15 برابری، 50 برابر چوب و 10 برابر میخ نیاز دارد. برای ساخت سلاح های گرم در اواسط بازی مانند تفنگ تفنگ و اسلحه کمری موقت و همچنین مهمات خام استفاده می شود.
سطح 21 جایی است که همه چیز شروع به جالب تر شدن می کند.
سطح 21 جایی است که همه چیز شروع به جالب تر شدن می کند.

از کجا می توان ذخایر گوگرد را پیدا کرد

برای به دست آوردن گوگرد در پال ورلد، می‌توانید به سیاه‌چال‌های ماوراء الطبیعه وارد شوید یا به مناطق Twilight Dunes و Bamboo Grove بروید. گره های گوگرد در بازی به صورت تکه های بزرگ سنگ جامد با رنگ مایل به زرد ظاهر می شوند.

بخوانید  نامزدهای جوایز تمشک طلایی 2023 معرفی شدند بازیگر نقش اصلی فیلم بلوند

برای خود سیاه‌چال‌ها، غارهایی را در مناطقی در سراسر جهان مشاهده خواهید کرد و دهانه‌های تونل آن‌ها دارای تنه‌های درختان و انگورهای در هم تنیده‌ای است که تقریباً به‌عنوان برآمدگی عمل می‌کنند. در داخل باید تعدادی گره گوگرد را که می توانید استخراج کنید، اصلاح کنید. مطمئن شوید که از یک کلنگ فلزی استفاده کنید تا بتوانید بازدهی منابع بیشتری را نیز بدست آورید.

در نهایت، توجه داشته باشید که سیاه چال ها تحت یک تایمر دقیق حدود 300 دقیقه هستند. پس از انقضای این زمان، دیگر نمی‌توانید آن‌ها را برای چند روز درون بازی وارد کنید.

آلبوم عکس

ورودی های سیاه چال (سمت چپ) در سراسر جهان پراکنده است. ما همچنین تعدادی را که نزدیک به نقطه شروع هستند (راست) علامت گذاری کرده ایم.

از طرف دیگر، می‌توانید به سمت تپه‌های گرگ و میش (بیوم کویر) در شمال شرقی نقطه شروع خود بروید. با توجه به مسافتی که باید طی کنید، پیشنهاد می کنیم موارد زیر را انجام دهید:

  • مطمئن شوید که قادر هستید دوستان را مطرح کنید با ساختن مهار آنها ما توصیه می‌کنیم از Nitewing عکس بگیرید زیرا یک کوه در حال پرواز است.
  • دمای بالای محیط نیز باعث می شود که سلامتی شما به تدریج کاهش یابد. به همین دلیل است که باید لباس های مقاوم در برابر حرارت بپوشید.

بیوم صحرای بازی دارای چندین ذخایر گوگرد است که می توانید آنها را استخراج کنید. تعداد کمی نیز در منطقه بامبو گرووز در نزدیکی آن قرار دارند که یک منطقه بالای صخره است. بیوم آب و هوای معتدل تری نیز دارد.

آلبوم عکس

بیوم بیابان و کوه های مجاور (سمت چپ) حاوی ذخایر گوگرد هستند. ما همچنین دور این مکان خاص (راست) حلقه زدیم.

چگونه با گوگرد و زغال باروت درست کنیم

هنگامی که در پال ورلد گوگرد دارید، وقت آن است که باروت درست کنید. ابتدا یک میز کار با کیفیت بالا بسازید و دستور Gunpowder را از طریق منوی Technology باز کنید. سپس به تجهیزات زیر نیاز دارید:

  • 1 برابر گوگرد
  • 2x زغال سنگ – می توانید 1x زغال سنگ را با پردازش 2x چوب از طریق یک کوره اولیه بسازید.
بخوانید  بهترین فیلم های ورزشی | 35 فیلم + امتیاز IMDB

نحوه یافتن و ساخت مهمات

مهمات در Palworld از چندین منبع می آید:

  • Enemy Loot – انواع مختلف مهمات توسط مخالفان شکست خورده Syndicate رها می شوند. برخی در شهرک های موقت یافت می شوند، برخی دیگر در حومه شهر پرسه می زنند، و جوخه ها حتی می توانند به پایگاه شما حمله کنند.
  • ساخت – مهمات درشت را می توان از طریق میز کار سلاح های فوق الذکر نیز ساخت. شما می توانید 10 برابر مهمات درشت را با استفاده از 1x شمش و 1x باروت بسازید.
مهمات را می توان از دشمنان Syndicate غارت کرد، اگرچه هنوز هم می توانید مهمات را با استفاده از Weapons Workbench خود بسازید.
مهمات را می توان از دشمنان Syndicate غارت کرد، اگرچه هنوز هم می توانید مهمات را با استفاده از Weapons Workbench خود بسازید.

به خاطر داشته باشید که مهمات خام فقط توسط اسلحه بغل مشکی و موقت استفاده می شود. همانطور که سطح شما افزایش می یابد، باید به باز کردن نقشه های سلاح های بیشتری مانند شاتگان و تفنگ ادامه دهید. اینها همچنین به انواع مختلفی از مهمات نیاز دارند.

در هر صورت، اینگونه است که گوگرد، باروت و مهمات را در Palworld بدست می آورید. تسلیحات قدرتمندتری هم وجود دارد که می توانید با پیشرفت در کمپین sandbox بازی پیدا کنید. اینها فقط گام های کوچکی هستند که به پیشرفت شما کمک می کنند.

فضاهای وسیع، بیوم های منحصر به فرد و حتی موجودات غریبه تر در Palworld منتظر شما هستند. شما می توانید در مورد این بازی بیشتر بدانید مرکز راهنما.

تحریریه مجله بازی یک گیمر