Palworld – چگونه می توان رئیس برج Rayne Syndicate را پیدا کرد و شکست داد


دوست جهانی چالش‌های بسیاری را ارائه می‌کند که باید با پیشرفت در کمپین sandbox آن بر آنها غلبه کنید. یکی از آنها به طور خاص به عنوان نتیجه گیری برای مرحله آموزشی بازی عمل می کند.در اینجا راهنمای ما در مورد چگونگی پیدا کردن و شکست دادن رئیس برج Rayne Syndicate در Palworld است. این نبرد خاص شما را در مقابل زوئی و گریزلبولت قرار می دهد.

چگونه می توان رئیس برج Rayne Syndicate را در Palworld پیدا کرد و شکست داد

رئیس برج Palworld Rayne Syndicate در شمال غربی محل شروع شما قرار دارد. مختصات هستند X: 107، Y: -437.

اگر تازه شروع کرده اید، به شمال شرقی نگاه کنید و ساختاری تنها با طراحی پیشرفته را در دوردست خواهید دید. نور عجیب مایل به آبی آن حتی در اواخر شب نیز قابل مشاهده است.

آلبوم عکس

برج Rayne Syndicate در دوردست (سمت چپ) قابل مشاهده است. همانطور که به سمت شمال غربی ادامه می دهید، می توانید نقشه جهان (راست) را نیز بررسی کنید.

چگونه برای رئیس برج Rayne Syndicate آماده شویم

اگر می خواهید رئیس برج Rayne Syndicate را در Palworld شکست دهید، باید به خوبی برای نبرد آماده باشید:

  • زمانی که این مبارزه را انجام دادیم، در حدود سطح 17 بودیم.
  • توجه داشته باشید که محدودیت زمانی 10 دقیقه وجود دارد. قبل از تمام شدن زمان باید رئیس را شکست دهید وگرنه در چالش شکست خواهید خورد.
  • ما پیشنهاد می کنیم گرفتن دوستان اضافیمانند Nitewing و Dinossom.
  • شما همچنین می خواهید یک پایگاه عملیاتی ایجاد کنید. این به شما امکان می دهد جریان ثابتی از مواد داشته باشید و تجهیزات بهتری بسازید. سلاح های اولیه بازیمانند کمان قدیمی و نیزه سنگی، هنوز قابل دوام هستند.
  • اگرچه شما می توانید پایگاه خود را حرکت دهید در Palworld، پاکسازی درست قبل از برج در حال حاضر یک نقطه سفر سریع دارد. به این ترتیب، پس از علامت گذاری مکان، به سادگی می توانید به آنجا انتقال دهید.
بخوانید  پردازنده گرافیکی پرچمدار نسل بعدی انویدیا می تواند تا 70 درصد سریعتر از RTX 4090 باشد.
نایت وینگ ما پیروز شد.
نایت وینگ ما پیروز شد.

بهترین دوستان برای استفاده در برابر Zoey و Grizzbolt

نبرد رئیس در Palworld Rayne's Syndicate Tower شما را در مقابل مربی به نام Zoey و دوستی به نام Grizzbolt قرار می دهد. Grizzbolt موجودی از نوع الکتریکی است و 30550 اسب بخار قدرت دارد. این مبلغ ترسناکی به نظر می رسد، تا زمانی که متوجه شوید که برخی از دوستان نیز خسارت قابل توجهی وارد می کنند.

با این حال، باید به توانایی های گریزبولت توجه کنید. اینها شامل یک ترکیب پانچ چند ضربه ای، پرتاب چند گوی در یک قوس جلویی، و یک انفجار یکباره است که با یک ضربدر و پرتو نشان داده می شود که باید به هر قیمتی از آن اجتناب کنید. علاوه بر این، حملات الکتریکی همچنین می‌تواند باعث ایجاد یک اثر خیره‌کننده شود و شما یا دوستتان را برای چند ثانیه از انجام کاری بازدارد.

برای این مبارزه، متوجه شدیم که نایت‌وینگ‌های ما به‌خاطر حملات سریع، راش‌های پرواز و پرتابه‌های چند ضربه‌ای، عملکرد خوبی داشتند. برعکس، Relaxaurهای ما (یعنی دوستان آبدار) چنان کارهای وحشتناکی انجام دادند که در عرض چند ثانیه خنثی شدند. لمبال ما، که فراموش کرده بودیم آن را تعویض کنیم، تقریباً هیچ کاری انجام نداد زیرا کیسه پرزهای ضعیف اغلب از بین می رفت. شگفت آورترین چیز این است که کاتیوای ما در مراحل پایانی مبارزه توانست خود را حفظ کند.

آلبوم عکس

هر دو Relaxaurus (سمت چپ) و Lamball (راست) عملکرد وحشتناکی در این برخورد داشتند.

در هر صورت، زمانی که زوئی و گریزبولت را شکست دهید، +5 امتیاز فناوری باستانی دریافت خواهید کرد. به همین ترتیب، شما به بالای ستون، که یک نقطه سفر سریع نیز دارد، از راه دور منتقل خواهید شد.

بخوانید  انتشار تصویر هنری جدید از بازی God of War Ragnarok

اینگونه شما رئیس برج Rayne Syndicate را در Palworld شکست دادید. به هر حال، اگر بخواهید می توانید دوباره در این نبرد بجنگید. با این حال، در حال حاضر هیچ راهی برای گرفتن یک Grizzbolt در این برخورد خاص وجود ندارد.

فضاهای وسیع، بیوم های منحصر به فرد و حتی موجودات غریبه تر در Palworld منتظر شما هستند. شما می توانید در مورد این بازی بیشتر بدانید مرکز راهنما.

تحریریه مجله بازی یک گیمر