Palworld – چگونه دوستان را شفا و احیا کنیم


دوست جهانی دشمنان زیادی دارد که هنگام کاوش در سرزمین های فراتر با آنها روبرو خواهید شد. به طور طبیعی، مواردی وجود دارد که متحدان شما ممکن است بدترین وضعیت را در مورد نبرد داشته باشند. در اینجا راهنمای ما برای شفا و احیای دوستان در Palworld است.

نحوه شفا و احیای دوستان در Palworld

برای شفای دوستان خود می توانید مستقیماً از موجودی خود به آنها غذا بدهید. به سادگی موجودی خود را باز کنید و یک ماده غذایی خاص (مانند انواع توت ها یا گوشت) را برجسته کنید، سپس کلیک راست کنید. پانلی را مشاهده خواهید کرد که به شما امکان می دهد شخصیت خود یا تمام دوستان مهمانی خود را انتخاب کنید.

بعداً، وقتی قفل کیسه غذای کوچک را باز کردید، می‌توانید غذا را در یک ظرف در موجودی خود قرار دهید. این به شخصیت و دوستان شما اجازه می دهد تا زمانی که گرسنه هستند یا نیاز به پر کردن HP خود دارند به طور خودکار غذا بخورند.

توت یا گوشت را از طریق صفحه موجودی به دوستان خود بدهید.
توت یا گوشت را از طریق صفحه موجودی به دوستان خود بدهید.

حال، اگر نیاز به احیای دوستان در Palworld دارید، باید آنها را در Palbox قرار دهید. این همان دستگاهی است که برای آن استفاده می شود آنها را در پایگاه خود مدیریت کنید. برای دیدن یک تایمر، به سادگی پرتره دوستی را که ناک اوت شده است به مرکز پانل پالباکس بکشید.

دوستان ناتوان قبل از بهبودی کامل باید حداقل 10 دقیقه را در پالباکس بگذرانند. تایمر همچنین در زمان واقعی کار می کند و فقط در صورتی که آنلاین باشید شمارش معکوس می کند. بنابراین اگر سعی کنید موجودی را احیا کنید و بازی را ترک کنید، حتی اگر یک روز بعد برگردید باز هم مات و مبهوت خواهد ماند.

بخوانید  ثور 5: کریس همسورث نمی خواهد استقبال خود را به عنوان ثور تمدید کند، در مورد آینده صحبت می کند
دوستان ناتوان را در Palbox قرار دهید تا به طور کامل آنها را به شرایط مطلوب بازگردانید.
دوستان ناتوان را در Palbox قرار دهید تا به طور کامل آنها را به شرایط مطلوب بازگردانید.

به این ترتیب دوستان خود را در Palworld شفا می دهید و احیا می کنید. مسیر سختی در پیش است، به خصوص زمانی که با هیولاهای قوی تری مواجه شدید، پس مطمئن شوید که همه در حالت مبارزه هستند.

فضاهای وسیع، بیوم های منحصر به فرد و حتی موجودات غریبه تر در Palworld منتظر شما هستند. شما می توانید در مورد این بازی بیشتر بدانید مرکز راهنما.

تحریریه مجله بازی یک گیمر