Palworld – چگونه دوستان بسازیم


دوست جهانی شخصیت شما را در حال کاوش در سرزمین های دور و پهنه های وسیع می بیند. خوشبختانه، شما همیشه نیازی به پیاده روی نخواهید داشت. در اینجا راهنمای ما در مورد نحوه تراز کردن دوستان در Palworld است.

نحوه سوار کردن Pals در Palworld

شما می توانید دوستان را با ساختن تسمه های مربوطه سوار کنید. در اینجا خلاصه ای کوتاه آورده شده است:

  • مسلم – قطعی دوستانی که گرفتی ممکن است ویژگی منحصر به فردی داشته باشد که می توانید برای آنها بند یا یقه بسازید. با مرور منوی فناوری می‌توانید موارد موجود را ببینید. سپس می توانید با صرف امتیازات فنی، قفل آن طرح خاص را باز کنید.
  • برخی از اقلام مربوط به Pal عملکردهای اضافی را ارائه می دهند، مانند نگه داشتن Foxspark برای تبدیل این موجود به یک شعله افکن موقت. در همین حال، دیگران به شما اجازه می دهند آنها را سوار کنید.
  • چند نمونه از دوستان قابل سوار شدن عبارتند از Eikthyrdeer، Nitewing و Dinossom. به یاد داشته باشید، ابتدا باید حداقل یکی از این دوستان را بگیرید تا ببینید آیا آنها این عملکرد خاص را دارند یا خیر.
میز کار Pal Gear به شما این امکان را می دهد که آیتم های زیادی را برای موجوداتی که اسیر کرده اید بسازید.
میز کار Pal Gear به شما این امکان را می دهد که آیتم های زیادی را برای موجوداتی که اسیر کرده اید بسازید.

طرز تهیه زین پال

زین‌هایی که برای سوار شدن به Pals در Palworld می‌سازید، از Pal Gear Workbench، یک طرح فناوری سطح 6 می‌آیند. پس از باز شدن قفل، آن را از منوی Build (یعنی کلید «B») انتخاب کنید. شما به 10 برابر نیاز دارید قطعه پالدیوم30 برابر چوب و 2 برابر پارچه برای ساخت این میز کار.

اما این همه ماجرا نیست. شما هنوز به مواد لازم برای خود مدفوع نیاز دارید. بیایید از سه دوستی که در بالا ذکر کردیم استفاده کنیم:

  • زین Eikthyrdeer (سطح فناوری 12) – 5 برابر چرم، 20 برابر فیبر، 10 برابر شمش، 3 برابر شاخ و 15 برابر قطعه پالدیوم.
  • زین نایتوینگ (تکنولوژی سطح 15) – 20 برابر چرم، 10 برابر پارچه، 15 برابر شمش، 20 برابر فیبر و 20 برابر قطعه پالدیوم.
  • زین دایناسور (سطح فناوری 19) – 15 برابر چرم، 30 برابر فیبر، 10 برابر شمش، و 20 برابر قطعه پالدیوم.
بخوانید  زمان عرضه و قیمت کنسول دستی Razer Edge مشخص شد

اگر می‌خواهید دوستان خود را در Palworld ارتقا دهید، قطعاً باید شمش را به دست آورید. می توانید به ما مراجعه کنید راهنمای کشاورزی شمش برای اطلاعات بیشتر.

آلبوم عکس

زین Eikthyrdeer (سمت چپ) و زین Nitewing (راست) به شما این امکان را می دهد که این دوستان مربوطه را سوار کنید.

نحوه استفاده از کنترل در هنگام رانندگی Pals

اگر قبلاً یک زین درست کرده اید، فقط مطمئن شوید که این دوست خاص در مهمانی شما باشد و او را احضار کنید. باید دستور ride را ببینید. هنگامی که سوار پال می شوید، متوجه اقدامات مختلفی خواهید شد، از جمله حرکات تازی برای سوار شدن بر روی زمین و بلند شدن در هوا یا پایین آمدن برای سرقت مقادیر.

علاوه بر این، می‌توانید دکمه‌ها یا کلیدهای خاصی را فشار دهید تا مهارت‌های دوستان را در حین سوار شدن به آن‌ها فعال کنید. به عنوان مثال، Nitewing همچنان می تواند توانایی هایی مانند Air Cannon و Wind Cutter را راه اندازی کند، حتی به دشمنان زیر ضربه بزند.

یکی از توانایی های نایتوینگ باعث ایجاد گردباد می شود و در عین حال سرعت او را افزایش می دهد.  متأسفانه، این نیز استقامت زیادی را مصرف می کند.
یکی از توانایی های نایتوینگ باعث ایجاد گردباد می شود و در عین حال سرعت او را افزایش می دهد. متأسفانه، این نیز استقامت زیادی را مصرف می کند.

در نهایت، به خاطر داشته باشید که استقامت پال در اینجا نقش دارد. وقتی تلاش زیادی می کنند (یعنی حرکت سریع تر، بالا رفتن به هوا یا استفاده از توانایی ها) نوار انرژی آنها کاهش می یابد. پس از اتمام کامل، برای چند ثانیه به حالت استراحت باز می گردند تا زمانی که کنتور دوباره پر شود. برای مانت های پرنده، برای مدت کوتاهی به زمین باز می گردند.

به این ترتیب دوستان را در Palworld تراز می کنید. به یاد داشته باشید که می‌توانید از پایه‌های خود برای پیمودن مسافت‌های طولانی در حالی که هنوز هستید استفاده کنید پرواز با چتربازی به امنیت

بخوانید  تریلر جدید بازی Skull and Bones نمایش داده شد

فضاهای وسیع، بیوم های منحصر به فرد و حتی موجودات غریبه تر در Palworld منتظر شما هستند. شما می توانید در مورد این بازی بیشتر بدانید مرکز راهنما.

تحریریه مجله بازی یک گیمر