Palworld – چگونه اقلام را تعمیر کنیم


دوست جهانی شما را در جستجوی موجودات عجیب و قدرتمند و همچنین منابع متعدد سرگردان خواهد کرد. به طور طبیعی، مواردی وجود خواهد داشت که قطعات تجهیزات شما دچار ساییدگی و پارگی زیادی می شوند. در اینجا راهنمای ما در مورد نحوه تعمیر اقلام Palworld شما است.

نحوه تعمیر اقلام در Palworld

ابتدا باید نیمکت تعمیر را بسازید. برای انجام این کار، باید با صرف یک نقطه در منوی Technology، قفل آن را باز کنید. پس از انجام این کار، منطقه مناسبی را انتخاب کنید که بتوانید آن را بسازید.

به خاطر داشته باشید که نیمکت تعمیری برای ساخت کامل به 10 برابر چوب و 10 برابر سنگ نیاز دارد. دوستانی که به پایگاه شما اختصاص داده شده اند نیز می توانند در این روند به شما کمک کنند.

ساختن نیمکت تعمیر ممکن است کمی طول بکشد، اما دوستانی که به پایگاه شما اختصاص داده شده اند باید بتوانند کمک کنند.
ساختن نیمکت تعمیر ممکن است کمی طول بکشد، اما دوستانی که به پایگاه شما اختصاص داده شده اند باید بتوانند کمک کنند.

هنگامی که یک نیمکت تعمیر دارید، با آن تعامل کنید و یک سلاح، زره یا ابزار آسیب دیده را انتخاب کنید. سپس هزینه مواد مورد نیاز برای تعمیر کالا را مشاهده خواهید کرد. این نیز مزایایی دارد:

  • برای تعمیر یک مورد به اندازه ای که برای ساخت آن نیاز دارید به منابع زیادی نیاز ندارید. به عنوان مثال، لباس پارچه برای کاردستی به 2 برابر پارچه نیاز دارد، اما برای تعمیر تنها به 1 برابر پارچه نیاز دارد.
  • روند تعمیر بسیار سریعتر از زمانی است که شما در ابتدا مورد را ساخته اید.
تعمیر اقلام آسیب دیده ارزانتر و سریعتر از ساختن جایگزین است.
تعمیر اقلام آسیب دیده ارزانتر و سریعتر از ساختن جایگزین است.

این روشی است که شما اقلام را در Palworld تعمیر می کنید. امیدوارم با پیشرفت در سفر آماده باشید تا با چالش های بیشتری روبرو شوید. صحبت از اقلام و ابزار، ما همچنین یک راهنمای در مورد بهترین سلاح های اولیه بازی بنابراین شما می دانید که کدام را درست کنید.

بخوانید  Call Of Duty Mobile فصل 5 نقشه Armada Strike، رویداد جدید و موارد دیگر را اضافه می کند

فضاهای وسیع، بیوم های منحصر به فرد و حتی موجودات غریبه تر در Palworld منتظر شما هستند. شما می توانید در مورد این بازی بیشتر بدانید مرکز راهنما.

تحریریه مجله بازی یک گیمر