Palworld – چگونه از سرما در شب جلوگیری کنیم


چرخه روز و شب در دوست جهانی مطمئنا شما را سرپا نگه می دارد این فقط یک ماجراجویی شبیه به پوکمون نیست، بلکه مکانیزم‌های بقا نیز وجود دارد که به خوبی به کار گرفته شده‌اند. در اینجا راهنمای ما در مورد چگونگی جلوگیری از سرماخوردگی در Palworld است.

چگونه از سرما در Palworld جلوگیری کنیم؟

برای جلوگیری از سرماخوردگی در Palworld، باید منبع گرما (به عنوان مثال آتش) داشته باشید یا لباس مناسب بپوشید. توجه داشته باشید که دمای شدید باعث کاهش HP شخصیت شما نیز می شود. بنابراین مهم است که از اثرات یک محیط خصمانه جلوگیری شود.

استفاده از آتش و سایر منابع حرارتی

راه های مختلفی برای استفاده از آتش برای جلوگیری از سرما در Palworld وجود دارد. در صورت نیاز به یافتن منبع گرما، در اینجا چند گزینه وجود دارد:

  • کمپینگ – در شروع کمپین، باید یک ماجراجوی تنها را ببینید. محل کمپینگ آنها آتشی دارد که فقط برای جلوگیری از سرما می توانید به آن نزدیک شوید.
  • مشعل دستی (نیاز به 2x چوب و 2x سنگ) – این یکی از مفیدترین ابزارهای بازی است. پس از مجهز شدن، باید بتوانید پیاده روی خود را ادامه دهید زیرا در تاریکی راحت تر دیده می شود.
  • آتش کمپ (به 10 برابر چوب نیاز دارد) – آن را در پایه خود قرار دهید تا منبع گرما و مقداری نور داشته باشد.
  • مشعل نصب شده (نیاز به 5 برابر چوب و 2 برابر سنگ) – می توانید این سازه ها را در اطراف پایه خود بیندازید، به عنوان تزئینات و راهی برای دیدن محیط اطراف خود در شب.
  • دوستان نوع آتش – برخی از دوستان آتش نشان نیز درخشش درخشانی از بدنشان نشات می گیرد. اینها همچنین به شما کمک می کنند در تاریکی بهتر ببینید.
بخوانید  تاریخ پخش فصل چهارم انیمه Demon Slayer با انتشار اولین تریلر اعلام شد.

آلبوم عکس

شما می توانید تفاوت بین تاریکی در شب (سمت چپ) و همراه داشتن یک مشعل (راست) را ببینید.

طرز تهیه لباس برای مقابله با سرما

اگر می خواهید در Palworld سرما نخورید، حداقل در اوایل بازی، به Cloth Outfit نیاز دارید. این قطعه زره از طریق منوی فناوری باز می شود و به 2x پارچه نیاز دارد. می توانید از 2 مورد پشمی که از لم بال می ریزد، پارچه درست کنید.

Cloth Outfit را مجهز کنید تا بتوانید در شب در منطقه اولیه بازی که بیشتر یک منطقه معتدل است، گرم بمانید. به خاطر داشته باشید که دماهای شدیدتر در سایر زیست‌ها وجود دارد. برای این موارد، به تجهیزات بهتری مانند لباس Tundra و زره مقاوم در برابر سرما نیاز دارید.

برای محیط های شدیدتر به تجهیزات پیشرفته نیاز دارید.
برای محیط های شدیدتر به تجهیزات پیشرفته نیاز دارید.

به این ترتیب از سرماخوردگی در Palworld جلوگیری می کنید. زمین‌ها وسیع و برخی مناطق غیرقابل مهمان‌نواز هستند، پس تمام تلاش خود را برای آماده‌سازی به کار ببندید. توجه داشته باشید، ما فقط در مورد نحوه مراقبت از شخصیت خود صحبت می کنیم. شاید بخواهید بدانید چگونه دوستان خود را مدیریت کنید و چگونه آنها را درمان / احیا کنیمهمچنین.

فضاهای وسیع، بیوم های منحصر به فرد و حتی موجودات غریبه تر در Palworld منتظر شما هستند. شما می توانید در مورد این بازی بیشتر بدانید مرکز راهنما.

تحریریه مجله بازی یک گیمر