Palworld – نکات فنی باستانی و راهنمای ساخت


دوست جهانی شما را به کاوش، ساخت و زنده ماندن تشویق می کند. همانطور که پیشرفت می کنید، طرح های جدیدی را کشف خواهید کرد که قفل آیتم های بهتری را باز می کند. با این حال، برخی از آنها کاملاً منحصر به فرد هستند. در اینجا راهنمای ما در مورد ساخت و استفاده از امتیاز برای فناوری باستانی در Palworld است.

نحوه ساخت و استفاده از فناوری باستانی در Palworld

شما می توانید با تکمیل برخورد با رئیس و پاکسازی سیاه چال ها، امتیازهای فناوری باستانی بیشتری دریافت کنید. در اینجا خلاصه ای کوتاه آورده شده است:

 • رئیس ها، مانند آن تور سندیکای رایندر اولین کشتن خود تقریباً +5 امتیاز فناوری باستانی اعطا کنید.
 • خود سیاه چال ها به عنوان ورودی غار با تنه درختان و درختان انگور به عنوان برآمدگی ظاهر می شوند. از طرف دیگر، آنها می توانند دایره های درخشان روی سکوهای سنگی باشند. سیاه چال ها حاوی اقلام تمدن باستانی (یعنی مواد منحصر به فرد صنایع دستی) و باس هایی هستند که می توانند امتیازات فناوری باستانی را به دست آورند.
 • توجه داشته باشید که سیاه چال ها یک تایمر دقیق دارند. غارها به مدت پنج ساعت (300 دقیقه) قابل دسترسی هستند، پس از آن پس از چند روز بازی دوباره باز می‌شوند. آنهایی که شبیه حلقه‌های احضار هستند، 60 دقیقه تاخیر دارند تا رئیس آن منطقه بازپخش شود (اگر موفق به شکست دادن او شوید. از قبل).

آلبوم عکس

شکست دادن رئیس‌های کمپین مانند Zoey و Grizzbolt (سمت چپ)، و همچنین از بین بردن هدف اصلی در سیاه‌چال‌ها در سراسر جهان (راست)، می‌تواند امتیاز فناوری باستانی را به همراه داشته باشد.

نقشه های فناوری باستانی

نقشه های فناوری باستانی Palworld در ستون سمت راست منوی فناوری ظاهر می شود. خود ستون دارای طرحی بنفش است تا آن را از گزینه‌های معمولی فناوری متمایز کند که از امتیازهای بدست آمده از طریق تراز کردن استفاده می‌کنند.

بخوانید  تریلر انیمیشن انگری بردز; فرار از جزیره مرموز
مواردی که با استفاده از فناوری باستانی باز شده اند را می توان در ستون بنفش سمت راست پانل پیدا کرد.
مواردی که با استفاده از فناوری باستانی باز شده اند را می توان در ستون بنفش سمت راست پانل پیدا کرد.

در اینجا مواردی وجود دارد که می توانید با استفاده از فناوری باستانی بسازید:

 • انکوباتور تخم مرغ (سطح 7) – به 10 برابر نیاز دارد قطعه پالدیوم، 5 برابر پارچه، 30x سنگ و 2x سکه تمدن باستانی; به شما امکان می دهد دوستان خود را بزرگ کنید و تخم های آنها را بیرون بیاورید.
 • کیسه غذای کوچک (سطح 10) – به 5 برابر چوب، 10 برابر فیبر و 3 برابر چرم نیاز دارد. در موجودی شما قرار می گیرد تا دوستان شما به طور خودکار غذا بخورند.
 • Grapple Gun (سطح 12) – به 10x قطعه پالدیوم، 10x نیاز دارد شمش30 برابر فیبر و 1 برابر سکه تمدن باستانی؛ قلابی را شلیک می کند که شما را به سمت هدف می کشد.
 • خازن Pal Essence (سطح 14) – به 20 برابر خرده پالدیوم، 20 برابر شمش و 5 برابر سکه تمدن باستان نیاز دارد. به شما این امکان را می دهد که چندین دوست از یک نوع را برای ایجاد نسخه ای با رتبه بالاتر ترکیب کنید.
 • تفنگ متا گرپلینگ (سطح 17) – به 20 برابر خرده پالدیوم، 20 برابر شمش، 50 برابر الیاف و 4 برابر سکه تمدن باستان نیاز دارد. دامنه وسیع تری دارد.
 • کیسه غذای متوسط ​​(سطح 20) – به 10 برابر چوب، 30 برابر فیبر و 10 برابر چرم نیاز دارد. به شما امکان می دهد دو اسلات غذا برای موجودی خود داشته باشید.
 • فانوس متصل (سطح 22) – به 20 برابر شمش، 10 برابر چوب، 10 برابر اندام شعله و 10 برابر سکه تمدن باستان نیاز دارد. برای بهبود دید (بدون نیاز به حمل چراغ قوه) به طور خودکار در شب روشن می شود.
 • کیسه غذای بزرگ (سطح 26) – به 20 برابر چوب، 50 برابر فیبر و 20 برابر چرم نیاز دارد. به شما این امکان را می دهد که سه اسلات غذا برای موجودی خود داشته باشید.
 • پرتاب کره با یک ضربه (سطح 29) – به 50 برابر شمش، 100 برابر سنگ، 50 برابر قطعه پالدیوم و 5 برابر سکه تمدن باستان نیاز دارد. به شما اجازه می دهد تا دوستانی را که دورتر هستند جذب کنید.
 • تفنگ Grappling Giga (سطح 32) – به 30x قطعه پالدیوم، 30x شمش، 80x فیبر و 8x سکه تمدن باستان نیاز دارد. حتی دامنه وسیع تری دارد.
 • کیسه غذای بزرگ (سطح 35) – به 30 برابر چوب، 90 برابر فیبر، 35 برابر چرم و 10 برابر فیبر کربن نیاز دارد. به شما اجازه می دهد تا چهار اسلات غذا برای موجودی خود داشته باشید.
 • لانچر Scattered Spheres (سطح 38) – به 50 برابر شمش تصفیه شده، 15 برابر پلیمر، 50 برابر قطعه پالدیوم، 30 برابر فیبر کربن و 10 برابر سکه تمدن باستان نیاز دارد. چندین کره پال را شلیک می کند که می تواند کل گله های دوست را بگیرد.
 • نیزه لیلی (سطح 40) – به 20 برابر قطعه پالدیوم، 30 برابر شمش تصفیه شده، 20 برابر پارچه با کیفیت، 50 برابر چوب، و 20 برابر سکه تمدن باستان نیاز دارد. کسانی را که از دوستان خود غافل می شوند مجازات می کند.
 • مجموعه تفنگ عکس برگردان (سطح 42) – به 30 برابر شمش، 10 برابر پلیمر، 15 برابر قطعات پالدیوم و 3 برابر سکه تمدن باستان نیاز دارد.
 • کیسه غذای غول پیکر (سطح 45) – به 50 برابر چوب، 200 برابر فیبر، 50 برابر چرم و 20 برابر فیبر کربن نیاز دارد. دارای پنج اسلات غذا برای موجودی شما.
 • تفنگ Hyper Grappling (سطح 47) – به 40 برابر خرده پالدیوم، 30 برابر شمش تصفیه شده، 20 برابر فیبر کربن، 20 برابر پلیمر و 15 برابر سکه تمدن باستان نیاز دارد. به قلاب دست و پنجه نرم می کند.
 • Homing Sphere Launcher (سطح 50) – به شمش فلزی 100 برابری، 50 برابر پلیمر، 200 برابر قطعه پالدیوم، 50 برابر فیبر کربن و 20 برابر سکه تمدن باستانی نیاز دارد. کاستور می تواند به کره های پال که به سمت دوستان دیگر حرکت می کنند شلیک کند.
بخوانید  Remedy با در دست گرفتن کنترل، دنیای متصل خود را ایمن می کند

این روشی است که شما از فناوری باستانی در Palworld استفاده می کنید. همانطور که در بازی خود پیشرفت می کنید، تمام ابزارهای مناسب را در اختیار خواهید داشت که کاوش و گرفتن پال را آسان تر می کند.

فضاهای وسیع، بیوم های منحصر به فرد و حتی موجودات غریبه تر در Palworld منتظر شما هستند. شما می توانید در مورد این بازی بیشتر بدانید مرکز راهنما.

تحریریه مجله بازی یک گیمر