Palworld – نحوه ساخت گلایدر یا چتر نجات


دوست جهانی چندین جزیره و زیست بوم برای کاوش دارد. ناگفته نماند که به تمام ابزارهایی نیاز دارید که به شما در ترسیم مسیر رو به جلو کمک کنند. در اینجا راهنمای ما در مورد نحوه ساخت گلایدر است. به نام چتر نجات، در Palworld.

نحوه ساخت گلایدر Palworld (پاراشوت)

می توانید با باز کردن قفل دستگاه معمولی پاراشوت در منوی فناوری، گلایدر یا چتر نجات را بسازید. توجه داشته باشید که این یک آیتم فنی رتبه 5 است، به این معنی که شما باید کمی سطح را بالا ببرید.

وقتی قفل آن را باز کردید، ادامه دهید و آن را از طریق میز کار اولیه ایجاد کنید. این مورد به منابع زیر نیاز دارد:

  • 10x Wood – به راحتی به دست می آید زیرا می توانید درختان را قطع کنید یا منبع را از زمین بردارید.
  • 2x پارچه – اینها اغلب توسط لمبالها و سایر موجودات ضعیفتر در بیوم اولیه ریخته می شوند.
وسایل مورد نیاز برای چتر نجات معمولی به راحتی جمع آوری می شوند.
وسایل مورد نیاز برای چتر نجات معمولی به راحتی جمع آوری می شوند.

اکنون که یک چتر نجات معمولی در Palworld دارید، می توانید از عملکرد منحصر به فرد آن استفاده کنید. با آن می توانید دکمه پرش را در حالی که از ارتفاع زیاد می پرید یا سقوط می کنید فشار دهید. کلید را فشار دهید تا بتوانید با خیال راحت به سر خوردن ادامه دهید. این ابزار همچنین به شما کمک می کند از مناطق خاصی عبور کنید، به خصوص اگر نیاز به عبور از شکاف ها یا فضای وسیع تری دارید.

از سر خوردن به مناطق جدید لذت ببرید.
از سر خوردن به مناطق جدید لذت ببرید.

به این صورت است که شما یک گلایدر یا چتر نجات معمولی را در Palworld می سازید. همانطور که به مکان های مختلف حرکت می کنید، ممکن است بخواهید بیشتر در مورد آن بدانید بهترین سلاح های اولیه بازیهمچنین چگونه مکان پایه خود را تغییر دهید.

بخوانید  بکی لینچ و آندرتیکر امروز Rainbow Six Siege Smackdown را راه اندازی کردند

فضاهای وسیع، بیوم های منحصر به فرد و حتی موجودات غریبه تر در Palworld منتظر شما هستند. شما می توانید در مورد این بازی بیشتر بدانید مرکز راهنما.

تحریریه مجله بازی یک گیمر