Palworld ممکن است برای پلی استیشن 5 عرضه شود و فروش بازی های خوب را ادامه دهید


همزمان با اعلام آخرین آمار فروش بازی Palworld، احتمال انتشار این اثر بر روی پلی استیشن 5 نیز قوت گرفته است.

Palworld شروع بسیار خوبی دارد و در چهار روز اول انتشار دسترسی زودهنگام خود، فروش فوق العاده ای داشته است. این بازی تا اینجای کار 6 میلیون نسخه فروخت و رکورد تعداد بازیکنان همزمان 1.7 میلیون بود. تنها در Steam، این تعداد 1.5 میلیون کاربر در همان زمان است تا در جایگاه سوم این پلتفرم قرار گیرد. علاوه بر این، استودیو سازنده در تلاش است تا مشکلات و باگ های بازی را برطرف کند.

اعلام فروش 6 میلیون بازی Palworld در 4 روز

نکته مهم اینجاست که با وجود ثبت چنین آماری، بازی روی پلی استیشن عرضه نشد. البته به احتمال زیاد این روند به زودی تغییر خواهد کرد. اخیرا شوهی یوشیدارئیس بازی‌های مستقل پلی‌استیشن در توییتی در پاسخ به کاربری که در مورد راه‌اندازی Palworld در پلی‌استیشن ۵ پرسیده بود، نوشت: بله و جینگ ون ژوهمچنین بخشی از تیم توسعه PlayStation Partners را تگ کرد.

البته تنها توییت یوشیدا مشخص نمی کند که این بازی چه زمانی بر روی پلی استیشن عرضه می شود. اما حداقل می دانیم که سونی به درخواست کاربران برای انتشار این بازی جمع آوری و بقای هیولا احترام می گذارد. پیش از انتشار این بازی، Pocketpair، سازنده بازی، نوشت که اگرچه هنوز نسخه PS5 بازی برنامه ریزی نشده است، اما ممکن است تغییر کند.

Palworld هم اکنون در دسترسی زودهنگام در Xbox Series X Xbox Series S و PC را می توان تجربه کرد.

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  نقد سریال لوکی (Loki) | قسمت سوم از فصل دوم