Palworld در حال حاضر پرفروش‌ترین بازی استیم است و بیش از 350000 کاربر همزمان دارد.Palworld، بازی پوکمون با اسلحه از توسعه دهنده Pocketpair، شروع بسیار خوبی دارد. این بازی امروز 19 ژانویه منتشر شد و تاکنون از 350000 کاربر همزمان در Steam عبور کرده است.

او فقط مسیرها بازی های رایگان PUBG، DOTA 2 و Counter-Strike 2 از نظر بازیکنان همزمان. Palworld اکنون با قیمت 27 دلار در دسترس است، اما این قیمت تنها موقتی است و پس از 25 ژانویه به 30 دلار افزایش می یابد. Palworld است شماره 1 پرفروش ترین بازی در Steam در حال حاضر.

در حال پخش: دوست جهانی | تریلر رسمی راه اندازی گیم پلی با دسترسی زودهنگام

Palworld که بیش از سه سال در حال توسعه است، از طریق دسترسی زودهنگام در Steam در دسترس است زیرا توسعه دهنده به بهبود تجربه ادامه می دهد.

راه اندازی تازه شروع است، زیرا Pocketpair گفت که به روز رسانی های بیشتری برنامه ریزی شده است. ما مطمئن هستیم که اگر به به روز رسانی Palworld به درستی ادامه دهیم، این بازی به بهترین بازی ساخته شده تبدیل خواهد شد. استودیو می گوید.

علاوه بر انتشار رایانه شخصی از طریق Steam، Palworld اکنون بر روی Xbox و همچنین Xbox Game Pass برای کنسول و رایانه شخصی در دسترس است. در حال حاضر هیچ برنامه ای برای آوردن بازی به PS5 وجود ندارد، اما Pocketpair اعلام کرده است که این بازی را روی سیستم سونی عرضه خواهد کرد.

قبل از آن، Pocketpair بیشتر برای بازی Craftopia شناخته می شد.

اگر تازه وارد Palworld هستید، حتماً به مرکز راهنمای گسترده Palworld GameSpot سر بزنید تا درباره نحوه مراقبت از دوستان خود و بهترین سلاح‌ها، از جمله موارد دیگر، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

تحریریه مجله بازی یک گیمر