Palworld این هفته در ایکس باکس از Fortnite در ایالات متحده پیشی گرفتPalworld همچنان به ارسال اعداد شگفت انگیز ادامه می دهد. طبق گفته Circana (NPD سابق)، در 22 ژانویه، Palwold از نظر کاربران فعال روزانه در Xbox Series X|S از Fortnite در ایالات متحده پیشی گرفت.

در 22 ژانویه، کاربران Palworld در ایالات متحده به طور متوسط ​​بیش از 200 دقیقه را صرف بازی “Pokémon with Weapons” کردند. مت پیسکاتلا، تحلیلگر Circana، که چندین دهه است روندهای بازار بازی های ویدیویی را مشاهده می کند، گفت که این “اعداد دیوانه کننده” هستند.

Palworld در 19 ژانویه برای Xbox منتشر شد و برای خرید مستقیم با 30 دلار یا از طریق اشتراک Xbox Game Pass در دسترس است. نسخه Xbox Palworld نسخه ای متفاوت از نسخه رایانه شخصی است و بسیاری می گویند به دلایل مختلفی پایین تر است. صرف نظر از این، Palworld در ایکس باکس بسیار محبوب بوده است، به اندازه ای که فورتنایت را به طور موقت سرنگون کند، و این یک دستاورد چشمگیر است.

طبق گفته توسعه دهنده Pocketpair، Palworld تنها بر روی رایانه شخصی در مدت پنج روز 7 میلیون نسخه فروخت. هنوز خبری در مورد فروش Xbox و همچنین عملکرد بازی در Xbox Game Pass فراتر از نقطه عطف کاربر فعال روزانه که توسط Piscatella فاش شده است، وجود ندارد.

بخوانید  زمان برگزاری رویداد State of Play مشخص شده است

با نگاهی به آینده، نقشه راه محتوای Palworld شامل معرفی PvP و Pal-trading، در میان سایر ویژگی ها و عملکردهای جدید است.

سخنرانی پال ورلد همه چیز را از موفقیت تجاری درخشان گرفته تا اتهامات سرقت دارایی را پوشش داد. برای اطلاعات بیشتر، مرکز راهنمای GameSpot برای Palworld را بررسی کنید.تحریریه مجله بازی یک گیمر