Oxenfree 2 و Sonic Prime Dash افزوده‌های جولای به بازی‌های نتفلیکس را برجسته می‌کنند

نتفلیکس گیمز همچنان به گسترش کتابخانه بازی‌های داخلی موبایل خود ادامه می‌دهد، زیرا چهار عنوان جدید – از جمله آخرین بازی از اولین استودیو خریداری شده توسط نتفلیکس و یک ماجراجویی جدید Sonic The Hedgehog – در ماه جولای وارد این سرویس شد.

نتفلیکس در سال 2021 شروع به ارائه بازی در برنامه های تلفن همراه خود کرد و از آن زمان تاکنون بیش از 60 بازی را به مجموعه خود اضافه کرده است. در اوایل سال جاری، این شرکت تأیید کرد که 40 بازی دیگر را قبل از پایان سال 2023 در این سرویس راه‌اندازی می‌کند، با پیشنهادات بعدی شامل WrestleQuest و Lego Legacy: Heroes Unboxed.

Oxenfree 2: Lost Signals
Oxenfree 2: Lost Signals

چهار بازی که در این ماه در نتفلیکس گیمز راه اندازی می شوند عبارتند از:

 • Oxenfree II: Lost Signals (12 ژوئیه)
  • دنباله‌ای بر فیلم موفق مستقل Night School Studio در سال ۲۰۱۷ – که توسط نتفلیکس در سپتامبر ۲۰۲۱ خریداری شد.
 • Sonic Prime Dash (13 ژوئیه)
  • یک دونده بی پایان با بازی سونیک و دوستانش از سری Sonic Prime نتفلیکس، که شامل تابلوهای امتیازات برای دوستان حیله گر است. .
 • خیلی داغه که نمیشه 2 (21 ژوئیه)
  • نمایش واقعیت دوستیابی یک بازی دیگر از Nanobit دریافت می کند، جایی که بازیکنان می توانند شخصیت های خود را بسازند و با تک آهنگ های دیگر در بهشت ​​ترکیب شوند.
 • شطرنج گامبیت ملکه (25 ژوئیه)
  • بازیکنان شطرنج بازی می کنند و با شخصیت های نمایش داده شده پازل حل می کنند و همچنین می توانند در مسابقات شطرنج آنلاین با دوستان خود رقابت کنند.

بررسی GameSpot از Oxenfree II آن را “گاهی اوقات کاملاً ترسناک” نامید و “پیمایش در احساس ناراحتی رو به رشد بازی در حالی که به آرامی سرنخ‌هایی را برای یک راز بزرگ‌تر کشف می‌کنید، یک هیجان جذاب و دلهره‌آور است”.

بخوانید  به نظر می رسد حباب بازی Live-Service آماده ترکیدن است

بیش از 60 بازی ارائه شده توسط نتفلیکس در اپلیکیشن موبایل نتفلیکس در iOS و اندروید موجود است. همه مشترکین سرویس عمومی نتفلیکس می توانند بازی ها را به صورت رایگان دانلود کنند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.