Overwatch 2 Year Of The Rabbit Event – All Skins، Twitch Drops و Arcade Modes


Overwatch 2 سال نو قمری را با رویداد Year of the Rabbit جشن می‌گیرد که دارای پوسته جدید، جوایز رایگان، حالت‌های بازی جدید و جوایز Twitch است. به تفصیل در الف پست وبلاگ، رویداد Year of the Rabbit رویداد نهایی فصل 2 Overwatch است که در فوریه به پایان می رسد. این رویداد شامل چندین حالت آرکید از جمله Capture the Flag و Bounty Hunter است. سال خرگوش از 17 ژانویه تا 1 فوریه برگزار می شود.

حالت های بازی بسیار زیاد است

The Year of the Rabbit دارای چندین نسخه از حالت بازی کلاسیک، Capture the Flag است. نسخه معمولی و نسخه رعد اسا وجود دارد، با حالت حمله رعد اسا نقاط تخم ریزی نزدیک تری برای پرچم ها وجود دارد که آن را به نسخه سریعتر تبدیل می کند. همچنین یک نسخه رقابتی از حالت وجود دارد که اوایل این هفته اضافه شد و برای باقی مانده فصل 2 در دسترس خواهد بود و به بازیکنان این امکان را می دهد تا از نسخه شدید Capture the Flag لذت ببرند که در آن می توانند از نردبان رقابتی بالا بروند.

حالت آرکید دیگر حالت Bounty Hunter رایگان برای همه است. اولین کسی که یک قتل را ثبت می کند جایزه ای بر روی سر خود دریافت می کند. در حالی که جایزه بر عهده شماست، امتیاز بیشتری برای کشتن به دست می آورید، اما برای همه بازیکنان دیگر روی نقشه قابل مشاهده است. اگر فردی را که جایزه بر روی او دارد بکشید، به شما منتقل می شود. مانند رویدادهای قبلی، چالش‌هایی بر اساس این حالت‌های آرکید وجود دارد که پوسته افسانه‌ای Kkachi Echo به عنوان پاداش رایگان در دسترس است.

با تکمیل چالش های Year of the Rabbit می توانید پوسته Kkachi Echo را به دست آورید.
با تکمیل چالش های Year of the Rabbit می توانید پوسته Kkachi Echo را به دست آورید.

چالش های سال خرگوش عبارتند از:

  • طلسم خوش شانس – 2 چالش سال نو قمری را کامل کنید – طلسم خوش شانس
  • Good Fortune Kkachi – 4 چالش سال نو قمری را کامل کنید – KKachi Echo Skin
  • Mark of the Rabbit – برنده 10 بازی در Bounty Hunter – Year of the Rabbit Spray, 1000 Battle Pass XP
  • Sixth Time is the Charm – از بین بردن هدف جایزه 6 بار – 1000 Battle Pass XP
  • خرگوش خوش شانس – برنده 6 مسابقه در CTF یا CTF رقابتی – کارت نام سال خرگوش، 1000 پاس جنگی XP
  • Auspicious Victories – برنده شدن در 8 مسابقه در CTF Blitz – Souvenir Hongbao، 1000 Battle Pas XP
  • خرگوش را بگیرید – پرچم را با CTF یا CTF Blitz بگیرید – 1000 Battle Pass XP

پوسته جدید Mei و جوایز Twitch

پوسته Epic Mei Hu Tou Mao در طول این رویداد با 1000 سکه در فروشگاه موجود است.
پوسته Epic Mei Hu Tou Mao در طول این رویداد با 1000 سکه در فروشگاه موجود است.

علاوه بر جوایز رایگان موجود برای تکمیل چالش ها، پوسته های مختلفی نیز در فروشگاه موجود است. یک پوسته جدید حماسی می، هو تو مائو، در حال حاضر در فروشگاه در کنار مجموعه ای از پوسته های مراسم سال نو قمری گذشته موجود است. فروشگاه Overwatch 2 هر سه‌شنبه می‌چرخد، بنابراین ممکن است پوست‌ها و لوازم آرایشی جدید بیشتری در این رویداد در دسترس باشند.

پوسته Masked Dancer Moira برای تماشای چهار ساعت بازی Overwatch 2 در Twitch اهدا می‌شود.
پوسته Masked Dancer Moira برای تماشای چهار ساعت بازی Overwatch 2 در Twitch اهدا می‌شود.

همچنین دو کالای آرایشی دیگر نیز وجود دارد که می‌توانید با تماشای استریمرهای Overwatch 2 در طول این رویداد به‌طور رایگان به دست آورید. برای تماشای دو ساعت، قفل The Lion Roars Victory Pose را برای Moira باز می کنید. به مدت چهار ساعت، می‌توانید پوسته رقصنده ماسک‌دار افسانه‌ای را برای مویرا باز کنید، که در رویداد قبلی سال نو قمری منتشر شده بود. برای دریافت جوایز، مطمئن شوید که حساب Battle.net خود را به حساب Twitch خود مرتبط کرده اید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.