Overwatch 2 چندین شخصیت را آزار می دهد و کنترل جمعیت بیشتری را برای فصل 5 بازمی گرداند.

با توجه به الف پست وبلاگ OverwatchJunker Queen پس از ارتقاء و تبدیل شدن به یکی از محبوب ترین تانک ها، 5 درصد برد دریافت کرد. یکی از علاقه مندان او به او اجازه داد تا شفای خود را از طریق غیرفعالش افزایش دهد، اما برای متعادل کردن آن، Command Shout او میزان سلامتی را که دریافت می کند کاهش می دهد. قبل از تغییرات، او 200 اسب بخار قدرت داشت و اکنون فقط 150 اسب بخار قدرت خواهد داشت. علاوه بر این، هزینه نهایی او افزایش می یابد زیرا او “با سرعت بیشتری نسبت به قبل از تغییرات میان فصل دریافت می کند.”

اما Junker Queen تنها کسی نیست که تغییرات را دریافت می کند. از آنجایی که افراد زیادی به عنوان Lifeweaver بازی نمی کنند، بلیزارد به دنبال دسترسی بیشتر به آن برای بازیکنان است. در فصل پنجم، «تغییرات زیادی (عمدتاً علاقه‌مندان) برای Lifeweaver ایجاد می‌شود، مانند افزایش در خروجی بهبود و آسیب، بهبودی در Life Grip، کاهش ضربه‌باکس، و تغییر در کیفیت زندگی در سکوی گلبرگ

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

با نزدیک شدن سریع فصل پنجم Overwatch 2، بلیزارد باید برخی از تغییراتی که بازیکنان در آینده انتظار دارند را با قهرمانانی مانند Junker Queen و Lifeweaver به اشتراک بگذارد.

برای اخبار بیشتر Overwatch 2، داستان ما را در مورد چگونگی جشن گرفتن ماه افتخار Overwatch 2 و نحوه رونمایی Blizzard از ابزار هوش مصنوعی خود برای هنر مفهومی بررسی کنید.

بخوانید  امکان استریم بازی های پلی استیشن 5 در آپدیت بعدی پلی استیشن پلاس پریمیوم

در نهایت، تغییراتی در Mei و Cassidy ایجاد خواهد شد تا به کنترل جمعیت کمک کند. بلستر Mei همچنان اهداف را کاهش می‌دهد، اما همچنین “تا حدی جمع می‌شود که کندی بسیار بیشتری را برای 1.5 ثانیه اعمال می‌کند.” از سوی دیگر، نارنجک مغناطیسی Cassidy آسیب کمتری وارد می کند، اما “افکتی را اعمال می کند که توانایی های حرکتی را کند و مسدود می کند.”

در فصل پنجم، افت خسارت Widowmaker از 70 تا 100 یارد به 40 تا 60 یارد افزایش می‌یابد و اسکالر افت خسارت وی از 30 درصد به 50 درصد افزایش می‌یابد. او همچنان می‌تواند تا زمانی که در 50 یاردی قهرمانان باشد، در سلامت 200 تیراندازی کند، اما اگر از آن دورتر باشد، آنها را نمی‌کشد. هانزو یک نرف نیز دریافت خواهد کرد. او دیگر نمی تواند با حداقل 250 امتیاز به دشمنان شلیک کند. فلش های صوتی او اکنون برای تیم دشمن بیشتر قابل تشخیص خواهند بود تا به “کاهش حملات او که به نظر می رسد از ناکجاآباد آمده اند” کمک کند.