Overwatch 2 تنها در این آخر هفته راه سریع تری برای بازی ارائه می دهدOverwatch 2 قوانین بازی سریع معمول خود را با Quicker Play تغییر می دهد، حالت بازی نسخه محدودی که دارای سرعت ضبط، بارگذاری و زمان بازپرداخت مجدد است. این حالت از 12 تا 14 ژانویه اجرا می شود و پس از آن بازی Quick Play باز خواهد گشت.

در مورد تغییراتی که بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند، آنها تا حد زیادی به گیم پلی سریعتر خلاصه می شوند. زمان‌های Respawn روی 75 درصد زمان اولیه تنظیم می‌شود، در حالی که محموله‌ها 60 درصد سریع‌تر حرکت می‌کنند. کنترل نقطه هدف در Hybrid و Control 40% سریعتر خواهد بود در حالی که Flashpoint 20% سریعتر خواهد بود. لیستی از تمام تغییرات را می توان در زیر مشاهده کرد:

تغییرات سریعتر بازی

  • زمان‌های Respawn اکنون 75 درصد زمان اولیه خود هستند.
  • محموله‌های موجود در نقشه‌های اسکورت و ترکیبی 60 درصد سریع‌تر حرکت می‌کنند.
  • کنترل نقطه هدف در هیبرید 40 درصد سریعتر از حالت عادی است.
  • کنترل نقطه هدف در Control 40٪ سریعتر از حالت عادی است و درصد پیشرفت ثبت امتیاز 80٪ سریعتر است.
  • کنترل نقطه هدف در Flashpoint 20٪ سریعتر از حالت عادی است و درصد پیشرفت ثبت امتیاز 40٪ سریعتر است.
  • هنگام بازی یک نقشه اسکورت، ترکیبی یا فشاری، مدت زمان بازی اولیه به 70 درصد مدت زمان اولیه کاهش یافته است، و تمام تمدیدهای زمانی نیز به 70 درصد از کل مدت زمان اضافه شده کاهش می یابد.
  • این تغییرات فقط برای تمام بازیکنانی که در حالت Quick Play Role Queue و Open Queue در طول مدت رویداد بازی می کنند اعمال می شود و پس از 14 ژانویه به حالت عادی باز می گردد. حالت‌های بازی رقابتی و آرکید تحت تأثیر این تغییرات قرار نمی‌گیرند.
بخوانید  DLC فصل اول Street Fighter 6 اعلام شد: Akuma Returns، AKI اولین بار

به گفته بلیزارد، حالت جدید بخشی از تلاش های تیم Overwatch برای آزمایش ایده های جدید برای مدت زمان محدود است تا به سرعت بفهمند بازیکنان چه چیزی را دوست دارند و تغییراتی را برای بهبود گیم پلی اعمال کنند. بازی سریع‌تر اولین قسمت Quick Play: Hacked است، مجموعه‌ای که اختصاص داده شده است تا گیم‌پلی بازی سریع Overwatch را به گونه‌ای تغییر دهد که به جای تعادل قهرمان، بر استراتژی‌ها و اصول اساسی تأثیر بگذارد.

برای افرادی که می‌خواهند با قوانین Quick Play سنتی بازی کنند، بلیزارد پیشنهاد می‌کند با استفاده از قوانین استاندارد Quick Play یک بازی سفارشی ایجاد کنند. خواستگاری Quick Play از 15 ژانویه به قوانین عادی باز خواهد گشت.

تحریریه مجله بازی یک گیمر