Overwatch 2 بسیار موفق بود


بر اساس حساب کاربری LinkedIn یکی از مدیران سابق بلیزارد، Overwatch 2 یک موفقیت بزرگ بود.

با وجود تمام انتقادات و بازخوردهای منفی که بلیزارد برای وعده های خود در مورد حالت های قهرمان و PvE در بازی Overwatch 2 دریافت کرده است، به نظر می رسد که این بازی در زمینه درآمدزایی و جذب بازیکنان بسیار خوب عمل کرده است. اخیراً جزئیاتی در حساب کاربری LinkedIn سام سالیبا، معاون سابق رئیس جمهور و رئیس بازاریابی جهانی Activision Blizzard کشف شده است که نشان می دهد Overwatch 2 بیش از 50 میلیون کاربر فعال دارد.

علاوه بر این، گزارش ها نشان می دهد که این بازی بیش از 225 میلیون دلار درآمد داشته و حدود 130 درصد بهتر از پیش بینی ها و شاخص های مالی کلیدی عمل کرده است. بلیزارد آخرین بار در بیانیه‌ای رسمی تایید کرد که بازی تیراندازی چندنفره رایگان Overwatch 2 بیش از 35 میلیون بازیکن را در ماه عرضه خود جذب کرده است. اگرچه از آن زمان به‌روزرسانی رسمی در مورد تعداد بازیکنان فعال منتشر نشده است، اما به نظر می‌رسد بازی Overwatch 2 همچنان در بین طرفداران بسیار محبوب است.

بازی Overwatch 2 در رایانه شخصی، پلی استیشن 5، نینتندو سوییچ، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، سری ایکس باکس Xbox Series S موجود است. بازیکنان در حال حاضر در اواسط فصل هشتم بازی هستند، بلیزارد هنوز تاریخ فصل نهم را اعلام نکرده است و فقط مشخص است که قهرمانان هر دو کلاس، تانک و آسیب، در طول فصل بعدی قدرت بازیابی سلامتی دریافت خواهند کرد. فصل

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  امکان انتشار بازی Visions of Mana در Game Pass تقویت شده است