Overwatch 2 اولین نقشه ایجاد شده توسط انجمن خود، Talantis را دریافت کرد

در توییت، یک ویدیو نمایش داده می شود و به ما یک نمای کلی از نقشه داده می شود. با توجه به آنچه دیده شد، مشخص است که تالانتیس یک نقشه با مضمون زیر آب است که ماهی های غول پیکری در اطراف آن شنا می کنند. این یک سبک بصری منحصر به فرد دارد که معمولاً در بازی دیده نمی شود.

تایید نشده است، اما به نظر می رسد این نقشه ایجاد شده توسط جامعه اولین نقشه از چندین نقشه ای باشد که به تیرانداز قهرمان می آیند. برای اخبار بیشتر درباره Overwatch 2، داستان ما را در مورد اینکه Lifeweaver به زودی تعمیرات اساسی کنترلی دریافت می‌کند و علاقه‌مند به درمان و راهنمای قهرمان Lifeweaver ما را بررسی کنید.

Talantis یک نقشه 5v5 است که مشابه نقشه های دیگر Overwatch 2 بازی می کند و هر تیم وظیفه کنترل مرکز را دارد. بازیکنان می توانند برای رسیدن به هدف از آسانسور استفاده کنند. اولین تیمی که دو بار هدف را بگیرد، برنده مسابقه است و هر سه راند در یک مکان انجام می شود.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.بلیزارد اولین نقشه ایجاد شده توسط جامعه خود را در Overwatch 2 منتشر کرده است که اکنون در همه پلتفرم ها در دسترس است. این خبر از حساب رسمی توییتر Overwatch منتشر شده است، زیرا تیم فاش کرده است که نقشه در مجموعه حالت‌های Arcade بازی قابل بازی خواهد بود.