One Piece Odyssey قبل از عرضه تخفیف زیادی دریافت می کند

در حال حاضر، می توانید نسخه استاندارد One Piece Odyssey را با قیمت 50 دلار و نسخه لوکس آن را تنها با 70 دلار خریداری کنید. اگر زمانی که برای اولین بار اعلام شد آن را از دست دادید، One Piece Odyssey یک ماجراجویی اصلی با بازی Monkey D. Luffy و بقیه خدمه دزدان دریایی کلاه حصیری است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

Bandai Namco سال بازی 2023 خود را با ماجراجویی جدیدی در دنیای یکی از محبوب‌ترین مجموعه‌های مانگای تمام دوران، One Piece، آغاز می‌کند. اگر به دنبال راه اندازی کشتی در روز جمعه با رسیدن One Piece Odyssey هستید، خبر خوب این است که می توانید یک امتیاز کسب کنید. تخفیف بزرگ مثل Fanatical تا 15 دلار از قیمت اولیه صرفه جویی می کند. اگر One Piece Odyssey را از Fanatical پیش خرید کنید، کلیدی دریافت خواهید کرد که می توانید آن را در Steam بازخرید کنید.

بر خلاف دیگر بازی‌های اکشن‌تر مبتنی بر One Piece، One Piece Odyssey از سیستم RPG سنتی‌تر و رنگارنگ‌تری استفاده می‌کند. این دارای یک جعبه شنی گرمسیری است که می‌توانید در حین کمک به Luffy و باند در یافتن خاطرات گمشده و قدرت‌های Devil Fruit، آن را کشف کنید. اگر به دنبال خرید One Piece Odyssey Deluxe Edition هستید، این نسخه با بازی پایه، آیتم های درون بازی و مجموعه لوازم آرایشی Traveling Outfit برای Luffy، Zoro، Sanji، Usopp، Nami، Chopper و Robin ارائه می شود.

بخوانید  نقد فیلم اورکا | روایت یک داستان واقعی

افشا: GameSpot و Fanatical هر دو متعلق به Fandom هستند.

گروهی که در جزیره ای اسرارآمیز که آنها را نیز ضعیف کرده است، گیر افتاده اند، اگر بخواهند فرار کنند و سفر خود را برای یافتن گنج افسانه ای گل دی راجر از سر بگیرند، باید از حیات وحش و ساکنان خطرناک جان سالم به در ببرند.

One Piece Odyssey بر روی PS5، PS4 و Xbox Series X|S نیز در دسترس خواهد بود و اگر به دنبال طعم بازی هستید، می‌توانید هم‌اکنون نسخه نمایشی موجود را امتحان کنید.