Once Human پس از بازخورد بازیکن، ایجاد شخصیت های متعدد را اضافه می کند

Once Human یک بازی بقا رایگان جدید است که در 9 جولای منتشر شده است. بازی بلافاصله با انتقادهایی در رابطه با محدودیت در خلق شخصیت روبرو شد. از آن زمان توسعه‌دهنده پاسخ داده و تغییری را برای لذت بردن از تجربه بازیکن اعمال کرده است.

در زمان عرضه، بازیکنان فقط مجاز به ایجاد یک شخصیت در Once Human بودند. بازی اجازه حذف شخصیت‌ها را نمی‌دهد، بنابراین بازیکنان از محدود شدن به یک شخصیت ناراضی بودند و درخواست کردند که چندین کاراکتر برای استفاده در سرورهای مختلف ایجاد کنند.

در حال پخش: یک بار انسان | تریلر پرتاب فیلم Careless Paradise Cinematic

توسعه دهنده از آن زمان به بازخورد بازیکنان با باز کردن ویژگی ایجاد شخصیت های متعدد پاسخ داده است. این اطلاعیه همچنین شامل یک عذرخواهی برای تصمیم اولیه برای محدود کردن خلق شخصیت در زمان راه اندازی است و می گوید که متأسفانه منجر به “تجربه ضعیف بازی” شد.

شایان ذکر است که گزینه ایجاد چند شخصیت در ابتدا قرار بود در ماه آگوست راه اندازی شود، زیرا تیم توسعه همچنان در حال کار بر روی بهبود این ویژگی بود. اگرچه این ویژگی اکنون در دسترس است، بازیکنان هنوز نمی توانند شخصیت های خود را حذف کنند.

هنگامی که Human در رایانه شخصی، iOS و اندروید در دسترس است. این بازی دارای ویژگی های متقاطع و پیشرفت متقابل است، اما محدودیت هایی نیز وجود دارد.

برای کسانی که وارد دنیای چالش برانگیز بقای Once Human می شوند، مطمئن شوید که برخی از آیتم های رایگان را برای کمک به شما در شروع کار تهیه می کنند.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر