Octopath Traveler 2 بیش از یک میلیون نسخه فروخت

Square Enix آمار فروش Octopath Traveler 2 را منتشر کرده است.

لوگوی بازی Octopath Traveler 2

نظرت چیه عزیزم؟ آیا این بازی را تجربه کرده اید؟ نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با یک گیمر و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

جالب اینجاست که بازی Octopath Traveler تا سپتامبر 2022 موفق به فروش سه میلیون نسخه شده بود. یک گیمر در بررسی بازی Octopath Traveler 2 امتیاز 8.5 را به این بازی داده است.در بخشی از متن نقد و بررسی این کتاب نوشته محمدصادق تووری می خوانیم:

Octopath Traveler 2 می تواند تجربه ای بین 50 تا 60 ساعت را ارائه دهد و اگرچه مشکلاتی مانند طراحی ماموریت های ثانویه یا بی استفاده ماندن شخصیت های خاص دارد، اما به لطف مکانیزم داستان، شخصیت پردازی و گیم پلی، می تواند لحظات سرگرم کننده و جالبی را به شما ارائه دهد. طرفداران قرار دادن این دسته از بازی ها.»

آخرین نسخه Octopath Traveler اواخر سال گذشته برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ و رایانه شخصی منتشر شد. این بازی توسط Square Enix و Acquire ساخته شده است. این اثر نقش آفرینی توانسته امتیاز ۸۶ را در سایت متاکریتیک کسب کند. طبق آخرین اخبار دنیای بازی، اخیرا سازندگان بازی Octopath Traveler 2 بیش از یک میلیون نسخه فروش داشته اند. این خبر توسط حساب کاربری رسمی ژاپنی Octopath Game در توییتر منتشر شده است.

بخوانید  Call Of Duty: MW3 Zombies Tips To Get You Started